Львів підсилив тернопільських МНС-ників

20 червня 2012 року до Територіального управління МНС у Тернопільській області прибули на стажування курсанти 3-го курсу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС України.

29 майбутніх офіцерів-рятувальників пройдуть практичну підготовку в бойових підрозділах під керівництвом кваліфікованих наставників з числа досвідчених офіцерів. Основною метою їх стажування є відпрацювання знань здобутих у навчальному закладі, закріплення професійних вмінь та навичок. Курсанти зможуть на практиці ознайомитись з діяльністю пожежно-рятувальної служби області, відчути себе справжніми рятувальниками виконуючи завдання, що повністю відповідають змісту діяльності служби цивільного захисту МНС України.

Стажування курсантів цивільного захисту у підрозділах МНС області є вкрай важливим для подальшого професійного становлення майбутніх офіцерів служби цивільного захисту, – наголосив начальник Територіального управління генерал-майор служби цивільного захисту Євген Лукавий, – адже мине зовсім небагато часу і теперішні стажисти  змінять погони курсантів на лейтенантські та прийдуть у підрозділи МНС молодими фахівцями, – повідомляє ЦГЗ МНСУ в Тернопільській облаті.

Коментарі вимкнені.