Обличчя Тернополя: Ігор Костюк докладає усіх зусиль, щоб Україна була країною вільних та щасливих людей

Ігор Костюк

Народився і все життя живу у м.Тернополі.
Із 2009 року координую рух автономних націоналістів Тернополя, завдяки цьому рухові розиваюсь сам, та допомагаю змінюватись в кращу сторону сотням людям, які мають до нас відношення, адже наш рух багатопрофільний та різновекторний. Водначас ми і спортсмени, які пропагують здоровий спосіб життя та активні громадські діячі, які шанують своїх героїв, та працюють над збільшенням концентрації націоналізму у суспільстві. Ми бережемо землю на якій живемо, дякуємо їй за енергію та життєдайність і водночас вчимо молоде покоління робити те саме, передаємо свої знання та вміння дітям-сиротам.
Із 2013 являюсь помічником народного депутата Михайла Головка, він є для мене прикладом цілеспрямованості та відданості своїй справі. Він особистим прикладом мені показує, як правильно за короткі проміжки часу досягати глобальних цілей, не здаватись у скрутні часи, та бути вірним ідеям українського націоналізму.
Моє хобі – це бойові мистецтва, у вільний час стараюсь відвідувати різні секції єдиноборств, через брак часу не получається займатись ними професійно, але і ніколи не ставив собі це за мету. Мені подобаєься приходити в нові зали, спілкуватись із різними тренерами, за своє життя тренувався і буду тренуватись у наступних клубах – «Сакура» (Кікбоксинг), «Скілур» (Панкратіон), «Free Fight» (Вільний бій), «Агресор» (тайський бокс)
Моя мрія відвідати схід, і хоча би декілька місяців потренуватись у Таїланді – Тайському боксу, чи у Китаї – Кунг –Фу, адже там крім надлюдських фізичних навантажень даються велечезні філософські знання єдиноборств.
Люблю мандрувати, відвідувати куточки української землі, емлі сповненої героїзму та крові предків, землі, яка дає мені енергію та мотивацію для життя.
Найбільше боюсь даремно прожити роки відведенні мені на цій землі, боюсь, щоб мої діти дали мені запитання «Тату, а чому в Україні все так хреново, ми ж нашадки славних козаків…бандерівців???». Тому докладаю максимально зусиль, щоб Україна була країною вільних та щасливих людей.
Тернопіль люблю за його компакnність, за його насиченість, як архітектурними пам’ятниками, так і сучасними торговими комплексами, люблю його за спокійне озеро та буйну зелень. Люблю його за те, що можу з гордістю називатись Тернополянин.
Всім тернополянам….українцям….бандерівцям, в решті решт, бажаю сили духу, та міцності кулака не схибити у вирішальний час. Адже щоб перемогло зло, достатньо, щоб добро нічого не робило…

 

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

-1 thoughts on “Обличчя Тернополя: Ігор Костюк докладає усіх зусиль, щоб Україна була країною вільних та щасливих людей

  • 10:27 | 25.05.2013 о 10:27
    Permalink

    Ти хоть зрозумів, що для Тебе написали. Хоча, враховуючи стільки помилок в тексті – певне сам писав, але під диктовку. Цікаво було б подивитись на Тебе в 40-ві минулого століття: за ідею, а не за гроші пішов би?

Коментарі вимкнені.