«Тріоди» могло і не бути?

Тернопільські шанувальники телепрограми «Х-фактор» от уже шість тижнів із завмиранням серця слідкують за кожним ефіром талант-шоу, адже його сцену підкорюють наші земляки – гурт «Тріода». Солодкоголосі підопічні Ігоря Кондратюка ще зовсім недавно були одними із тисяч випускників Тернопільського національного педагогічного університету, а вже нині за кожним їхнім кроком слідкує армія прихильниць.

Пропро трійко співучих хлопців, виявляється, міг ніхто так і не дізнатися, адже, як зізнався учасник гурту Андрій Гамбаль, «Х-фактор» був їхнім останнім шансом залишитися разом.

– Наша спільна творчість могла завершитись одразу після випуску з університету, – розповідає Андрій. – Кожен ішов своєю дорогою, я,наприклад, планував виїхати на заробітки за кордон…

На кастинг у Львові їхати було вже запізно, тож хлопці вирішили випробувати долю і вирушити в Одесу. Ще стоячи за крок від реєстрації колектив не вірив,що стиль «Тріоди» може бути форматом цього шоу, але заграв молодецький запал – і тернополяни ризикнули. На кастингу запропонували дві композиції: україномовну та англомовну. Під час виконання першої у намет для репетицій почали заходити працівники знімальної групи шоу. Після того у тернопільських хлопців взяла інтерв’ю Оксана Марченко, яка запалила в їхніх серцях віру в себе та українську пісню.

На тлі суспільно-політичних подій в Україні, виконана «Тріодою» під час шостого ефіру пісня Олександра Пономарьова «Сам собі країна», виявилась дуже актуальною, а хлопці вперше змінили ліричний імідж на мужній, навіть дещо рок-н-рольний. На запитання чи метаморфози здійснились лише зовнішньо, Андрій Гамбаль відповів: «У нас запалилась іскра, яка готова горіти до останнього».

Чи вистачить цього запалу для перемоги у шоу «Тріоди» покажуть наступні ефіри, але навіть не підкоривши вершини «Х-фактору», його учаснику,моєму співрозмовнику, виявляється є чим похвалитись. Андрій Гамбаль нагороджений першою премією Всеукраїнського міжнаціонального фестивалю мистецтв «Українська родина-2010», став лауреатом першої премії на всеукраїнському конкурсі патріотичної пісні «Голос України», лауреатом-дипломантом міжнародного фестивалю «На хвилях Світязя», всеукраїнського конкурсу патріотичної пісні «Червона калина». Та перших і ,мабуть, найвірніших своїх прихильниць тріо неодружених вокалістів здобуло під час виступів на сцені рідного університету, у гуртожтку якого воно утвори цей колектив і утворився.

— Назва нашого колективу не має нічого спільного з електротехнікою (тріод — електровакуумна лампа, що має три електроди. – Авт.), вона розшифровується як «трі» —  три та «ода» —  пісня-присвята, — пояснює Андрій. — Навчаючись в університеті на факультеті мистецтв, ми жили в одній кімнаті гуртожитку. Люди, які люблять співати, роблять це усюди, тож у нашому куточку утворилось співзвуччя,яке переросло у гурт.

На сцені талант-шоу тернопільська команда активно пропагує українську пісню, та мало хто знає, що «Тріода» має у своєму репертуарі ще й авторські композиції. Невдовзі, за словами Андрія Гамбаля, колектив планує представити публіці свої творіння, тож варто стежити за випусками «Х-фактору» й допомогти улюбленцям здобути

Коментарі вимкнені.