Борис Машлянка вистежив тернопільських чиновників, які поїхали на антиМайдан (фото, відео)

Ми писали про те, що голова тернопільської ОДА Валентин Хоптян  на антиМайдан в Київ мав відправити по заповненому автобусу з кожного управління та району.

Редактор інтернет-газети “Про все” Борис Машлянка спільно з юристом, активістом Євромайдану Віктором Мартинюком  вчора ввечері вирішили перевірити, хто і скільки наших краян вирішили продатись. З власних джерел “Про все” стало відомо, що бажаючих послухати виступи Азарова і Шуфрича на Європейській площі не так вже й багато навіть за 450 гривень. Тому, влада змусила їхати чиновників різних управлінь .

Від’їзд на антиМайдан відбувався від департаменту агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації на вулиці Острозького. Спочатку біля будинку правосуддя Борис Машлянка  запримітив схований автобус “Богдан” з правоохоронцями. Як згодом з’ясувалося, хлопці в пагонах мерзли там чомусь з 8 години вечора. О 21 годині 30 хвилин з свого службового кабінету вийшов начальник департамету Андрій Іванович Хома. Він і його шофер “дзвеніли” пакетами Boss як на паску церковні дзвіниці. Погрузивши у службове авто пакети з “цілющою рідиною”, чиновники почали чекати на “Ікарус”.

Згодом, чиновники-аграрії біля “Орнави” підібрали колег з Тернопільської райдержадміністрації. Контролював “погрузку” депутат Тернопільської обласної від Партії Регіонів, керівник Тернопільської районної організації ВМГО “Молоді регіони” Андрій Федуна. Він на відео просить його не знімати. Напевно, соромився своєї роботи. Журналіст “Про все” спільно з юристом, активістом Євромайдану Віктором Мартинюком спробували поспілкуватися з “делегатами” до Азарова. Віктор зайшов до автобуса, побачив чимало знайомих чиновників і почав проситися поїхати з ними.

– То треба таке, – почав бурчати якийсь чиновник. Спочатку не можемо назбирати навіть на пів автобуса людей, а тепер вже місць бракує.

-То я з вами до Києва, а потім на Майдан піду собі до нормальних людей, – підколов чиновників-запроданців Віктор.

Зрозумівши, що з них жартують, читовники підняли гвалт, щоб Віктор вийшов.

Присутність журналіста “Про все” і одного активіста Євромайдану викликало значне пожвавлення в автобусі, чиновники почали виходити з автобуса, з міліцейського автобуса нас почали фотографувати. Але за хвилин десять нервове напруження спало. Пан Федуна мав лише претензії, що журналіст сфотографував краєвид, в який потрапило його авто.

Від “Орнави” “Ікарус” поїхав на Східний,  де теж підібрали кількох любителів Азарова. На Збаразькому кільці автобус з чиновниками повернув на Хмельницький. Напевно, їх попередили, що на збаразькому блок-пості на БАМі в Тернополі їх очікують активісти Євромайдану з народним депутатом Олегом Сиротюком. Свободівець зробив повідомлення правоохоронцям про загрозу життю людям, які їхали “Ікарусом”. В автобуса справді були “лисі літні колеса”.

Раптова зміна маршруту ледь не зірвала поїздку регіонам. Вже десь за 50 метрів “підволочиського шосе”, з кущів на трасу вискочили даїшники, які спинили автобус. І тут правоохоронці зі смугастою палочкою були шоковані, як до них повискакували з депутатськими посвідченнями пасажири “Ікаруса” і правоохоронці з “Богдана”. За 30 секунд автобус відпустили, а вже біля аеропорту супровід з міліціянтами повернувся до Тернополя.

Борис Машлянка разом з нардепом доїхали аж до Підволочиська. Проте, місцеві даїшники заявили, що “Ікарус” не проїжджав їхній блок-пост.

VN:F [1.9.22_1171]

-1 thoughts on “Борис Машлянка вистежив тернопільських чиновників, які поїхали на антиМайдан (фото, відео)

 • 21:59 | 14.12.2013 о 21:59
  Permalink

  От гандони є на тернопільщині, ні гонору ні честі, тільки кормушка…
  Всі оці падли за України показово до церкви у вишитих сорочках ходять – іуди.
  І до одного місця їм побиті і окровавлені діти на майдані…
  Чи не їх предки знищували і закривали церкви, виказували наших героїв, встановлювали совєтську власть…

Коментарі вимкнені.