Володимир Бобко шкодує за новорічними ранками

“Погляд” поцікавився у тернополян, які спогади, пов’язані із Новим роком, залишилися у них з дитинства. Про найцікавіші моменти новорічної фейєрії минулого століття, та прогнози від земляків на наступний рік читайте у нашій підбірці.

Володимир БобкоДля Володимира Бобка Новий рік– сімейне свято, тому він святкував його завжди вдома.

–       Вже навіть коли вчився в університеті, то до 00:30 наступного року святкував з батьками, а лише потім міг кудись піти до друзів. Тепер святкую вже не з батьками, а із своєю сім’єю, але сам Новий рік і надалі залишається для мене сімейним святом.
А у дитинстві мені взагалі дуже подобалось відчуття свята, вся ця невимушена атмосфера, дитяча безпосередність. Такі спогади в мене викликають ностальгію і сумно робиться, що я на дитячих новорічних ранках уже можу бути присутній, як гість, але не як учасник. І подарунок на такому ранку дід Мороз мені уже не вручить (сміється – прим. ред.)
Три слова, які уособлюють для мене прихід нового року: «Бам!» (годинник), «Бах!» (салют, петарди), «Дзень!» (бокали). А салат «Олів’є» – це страва, з якою в мене – хай як це неоригінально звучить – асоціюється Новорічна ніч.
Цьогорічний Новий рік планую стрічати, звичайно ж, вдома. Із щогодинним підбіганням до комп’ютера, аби привітати з Новим роком друзів, котрі живуть у інших часових поясах.
Якщо ж пробувати прогнозувати, що нас чекає далі, то, як співають «Океан Ельзи» – “все буде добре”, однак чи це добре настане саме в 2012 – важко сказати.

-1 thoughts on “Володимир Бобко шкодує за новорічними ранками

 • 12:49 | 31.12.2011 о 12:49
  Permalink

  Володимир Бобко – найхаразматичніший депутат обласної ради цього скликання.

  • 17:12 | 31.12.2011 о 17:12
   Permalink

   Якби не Муха – то хто б здогадався, що це- депутат?

 • 23:34 | 31.12.2011 о 23:34
  Permalink

  Ой, ще скажіть, що Ви не знали про те, що Бобко – депутат?

 • 20:23 | 1.01.2012 о 20:23
  Permalink

  То депутат з тих ліпшіших. І до речі,це інтервю вийшло найживіше з поміж усіх передноворічних інтервюїв)

Коментарі вимкнені.