Через що «вклонився» Хоптян опозиціонерам

Тернопільська обласна державна адміністрація за мирне врегулювання суспільно-політичної ситуації в країні. Керівництво краю звернулося із листом до Тернопільських обласних організацій політичних партій ВО «Свобода», «УДАР», ВО «Батьківщина», а також до громадських організацій сприяти у безперешкодному доступі працівників апарату та структурних підрозділів до орендованих кабінетів та приміщень загального користування.

Обласна державна адміністрація з метою належної організації виконання Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» просить сприяти у безперешкодному доступі працівників апарату та структурних підрозділів обласної державної адміністрації до орендованих кабінетів та приміщень загального користування.

При цьому зазначаємо, що у відповідності до статті 9 зазначеного Закону звільнення приміщень органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також допуск до своїх робочих місць осіб, які там працюють, та зняття інших перешкод для належного функціонування зазначених об’єктів є передумовою звільнення учасників масових акцій протесту від переслідування та покарань.

-1 thoughts on “Через що «вклонився» Хоптян опозиціонерам

 • 22:37 | 14 лютого, 2014 at 22:37
  Permalink

  Стаюра “злив” всіх Майданівців … Дав наказ звільнити приміщення, впустити Хоптяна і йти дальше мітингувати на площу… Отримав від Хоптяна огірок на закуску?

 • 13:10 | 15 лютого, 2014 at 13:10
  Permalink

  перешкоджання роботі не було. як ходили з кабінету в кабінет з папірцями, та в туалет з чайниками – так і ходять весь цей час. а то шо люди їм “психологічно” заважають – це вже інше.
  на ваги ж поставлено немало – звільнення політвязнів… хто зна, які там зараз перемовини йдуть. та якщо ми хочемо, щоб наше слово мало вагу – треба зуби показувати, а не в мережі гадити. треба щоб не кілька бабусь на віче і кілька молодих людей в охороні – а маса була. де та маса? правильно, живе далі своїм життям. то про що ми говоримо… хто кого зливає?

Comments are closed.