Дует Аркадій і Маліка: Йолка змусила нас грати закоханих, незважаючи на нашу антипатію (відео)

Вчителям доводилося прив’язувати півфіналістів другого сезону “Х-фактор” один до одного, щоб вони не розбігалися на репетиціях.

Талановитий дует, що складається з майбутнього хірурга з Тернополя та скрипальки з Одеси увійшов до сімки кращих півфіналістів. Завдяки вмілій роботі їх продюсера Йолки, багато телеглядачів навіть встигли повірити в те, що прямо на їхніх очах зароджується нова любов, але …

Якраз грати закоханих і було для них найскладнішим на проекті

У цьому Аркадій і Маліка зізналися під час онлайн-конференції з читачами в редакції “Комсомолки”.

– Коли після реорганізації нас з Малікою, таких несхожих людей, несподівано кинули в один дует, ми, чесно кажучи, думали, що нічого не вийде. – Згадує Аркадій. – Тому що, одна справа, коли заспівали разом пісню і розійшлися і зовсім інша – проводити разом 24 години на добу. Наш продюсер, Йолка, з самого початку, побачивши, як ми сприйняли один одного в “штики”, сказала нам: “Так, даю вам добу, а після кожен мені розповідає звички, слабкості, комплекси один одного, улюблене блюдо, день народження родичів”. І якщо вона хвалила наш виступ, то обов’язково додавала, мовляв, ось тепер ви були справжніми закоханими.

– Одного разу наш керівник з вокалу Світлана Миколаївна прив’язала наші руки шарфом і ми цілий день ходили прив’язаними. – Розповідає Маліка. – Це вона зробила тому, що ми навіть під час репетиції не могли стояти поруч і постійно тікали один від одного в різні кінці кімнати, – пише сайт 0352.

Коментарі вимкнені.