Губернатор Тернопілля Валентин Хоптян став пророком?

На слідуючих виборах на теренах Тернопільщини луганський банкір Володимир Клименко здобуде перемогу. Про це сказав очільник Тернопільщини Валентин Хоптян. Нагадаємо, Клименко на останніх парламентських виборах балотувався до Верховної Ради від Тернопільщини. Самовисуванець, котрого активно підтримували «Хоптян і Ко», програв на окрузі «свободівцю»-розбишаці Михайлові Головку.

– Я радий, що він сьогодні не обіжається на область, що десь наші люди його не підтримали. Я кажу, ти і так молодець, стільки взяв, другий результат у тебе в цьому окрузі. Якщо врахувати, що ти з Луганська і врахувати, що ми тебе на Тернопільщині вчили української мови і навчили. То це досить пристойний результат ти маєш. А будеш працювати, не зупиняючись, далі, я впевнений, що на слідуючих виборах ти здобудеш перемогу, – прикинувся «Нострадамусом» губернатор.

Не дивлячись на те, що парламентські вибори відбулися майже п’ять місяців тому, Валентин Хоптян ще й сьогодні дякує колишньому кандидату за ту реальну допомогу, котру той надав нашій області.

За Збручем

-1 thoughts on “Губернатор Тернопілля Валентин Хоптян став пророком?

  • 01:30 | 12.03.2013 о 01:30
    Permalink

    Муц Ореста тре. То справжній патріот.

Коментарі вимкнені.