Майдан не навчив нічого ні тернопільських чиновників, ні міліціонерів?

Тернопільский СПРУТ каже: не вбачайте складу злочину, або чесні працівники правоохоронних органів під загрозою звільнення. Саме так а не інакше можна охарактеризувати ситуацію навколо хабарів в Тернопільскому педагогічному університеті. Про це повідомив “Погляд” голова ТОГО «Тернопільскі підсумки» Тарас Білан.

Вчора ввечері до ТОГО «Тернопільскі підсумки» «надійшов» документ в якому правоохоронці аргументовано подали матеріали про тиск на них з сторони керівництва в ПАГОНАХ, та пропозиції фінансових преференцій.
Суть справи: секретар ректора Тернопільского пед. університету (всім відома під іменем «Бейжа») організувала схему по сприянні здачі заліків, екзаменів, захисту курсових. Студентам повідомлявся рахунок на який студент мав сплатити грошові кошти. З чеком в Заліковій книжці – ішов на екзамен. І…
Іншим видом отримання коштів – домовленість напряму .
По цій схемі взяли зав кафедрою 19.05.2014р. За захист дипломної роботи – 350доларів США. Інший раз – за складання сесії вимагалось 5000грн.
Для контролю над процесом біля робочого місця секретарки була встановлена камера. Он-лайн трансляція проводилась в кабінет ректора – пана Кравця. Все чітко і прозоро. Звітність в он-лайн режимі.
Апогеєм цього здирництва стала відмова викладача кафедри фізкультури від участі в схемі отримання грошей за вирішення питань.

За це йому «світить» догана і звільнення з роботи.

Це було вчора. Що змінилось , станом на сьогодні:
Керівник закладу з лікарняного ліжка керує університетом. На його місці людина, що без телефонного дзвінка нічого не робить.
-Зав. кафедри, якого взяли на хабарі, надалі приймає екзамени.
– А секретарка «Бейжа», в приміщенні ВУЗу, працює по тій же схемі. Просте питання: якщо вона відсторонена, то що робить цілими днями в закладі?

Розуміючи наявність неспростовних доказів, Тернопільский спрут в особах :
1.Представників керівництва ВУЗу ,
2. Вищих керівників освіти області.
3. У взаємодії з певними високими чинами в правоохоронних органах (особливо багато тараканів в прокуратурі),
намагаються загальмувати а потім і розвалити справи по хабарях. Про це певні особи ПРОСИЛИ працівників правоохоронної системи.
В найближчі дні має відбутись звіт правоохоронців, з цих питань, перед керівництвом.
Не маючи можливості офіційно, з доказами, притягнути вище керівництво, затиск на неупереджене ведення справи, та пропозиції отримання хабаря Чесні Офіцери просили громадськість оприлюднити факти тиску на співробітників правоохоронної системи.
З свого боку , ТОГО «Тернопільскі підсумки» звертаються до керівни цтва Тернопільскої обласної міліції та Тернопільскої обласної прокуратури з проханням: взяти під ОСОБИСТИЙ контроль ці резонансні справи.
От і побачимо хто в нас чесний, а хто…

-1 thoughts on “Майдан не навчив нічого ні тернопільських чиновників, ні міліціонерів?

  • 11:26 | 26.06.2014 о 11:26
    Permalink

    ви не прав1. майдан навчив 1 чиновник1в 1 м1л1ц1онер1в 1 не т1льки в тернопол1. майдан навчив 1х тому. що при сам1й маленьк1й заворушц1 вс1 будуть заарештован1 1 увязнен1, деяких просто застр1лять. от подивитесь, згадаете мене.

Коментарі вимкнені.