Автомайданівці затримали нетверезого депутата «свободівця»

24 червня в ресторації «Ковчег» вдало пообідав депутат свободівець Тернопільської міської ради Володимир Швайка. Вже за кілька метрів від ресторану його затримали працівники ДАІ. За складанням протоколу довелось припильнувати й «автомайданівцям».

Депутат відмовився дихати в драгер і їхати на алкогольне медосвідчення, мотивуючи це тим, що взагалі нікуди не їхав. Відтак працівникам ДАІ довелося скласти протокол затримання за номером N145619, – розповідає голова Тернопільського осередку ВО «Автомайдан» Юрій Остап’юк.
«Автомайданівці» обіцяють слідкувати за подальшою долею оштрафованого депутата, оскільки Володимир Дмитрович любить повеселитись і при цьому залишається безкарним.
На зустрічі з громадою в клубі УМВС, коли представляли міліцію, пан Володимир закликав до змін, свободи, рівності законів, – пригадує Юрій Остап’юк. – Закликав унсовців попалити маршрутки, які димлять, якщо вони не перестануть, а ДАІ це не виконає. Маршрутки димлять, депутати далі їздять напідпитку і закликають до свободи. Але закон об’їжджати постійно не вийде.

Коментарі вимкнені.