А регіонал Василь Лукін був правий або Чому Вулиця Симоненка найгірша у Тернополі

Ми нещодавно псиали, що тернопільські водії визнали вулицю Симоненка однією з найгірших вулиць міста.

Як пише За Збручем розбили її тролейбуси, які не так давно почали курсувати новим маршрутом. До такої думки сходяться більшість фахівців дорожньо-будівної галузі. На їхню думку, міський голова Сергій Надал поквапився із запуском цього виду громадського транспорту. Дорожнє покриття не було готове до навантажень більше 30 тонн. Не допомогло і освячення нової тролейбусної лінії патріархом Української православної церкви Київського патріархату Філаретом.

Вулиця проходить через густонаселений району БАМ (офіційно “Сонячний”) і мікрорайону Аляска. Тут особливо жвавий потік маршруток, а нещодавно провели тролейбус. Це й не дивно – на Симоненка і поряд  живуть тисячі тернополян. На відміну від громадського, приватний транспорт уникає їзди у цю місцину. Лише таксистам доводиться навідуватися на Симоменка на виклики. Кожен візит сюди викликає у них одні матюки.

Основною виною такого стану дорожнього покриття цієї вулиці фахівці називають рух тролейбусів. Звичайно, що свою роль зробила і аномальна зима.

«Сергій Віталійович дещо поспішив із запуском тролейбусної лінії, – розповів один із анонімних спеціалістів з міськради. – Дорога просто була не готова. Згідно проекту розробленого ще за попереднього мера Романа Заставного, Симоненка мала зазнати грандіозної реконструкції. Найперше, мали укріпити так-звану «подушку». Зробити зупинкові «кишені» з бетонним покриттям, або ж з гранітної бруківки. Також ширина дороги мала бути значно більша. Та всі спішили і запустили тролейбуси без всього цього комплексу робіт».

Нагадаємо, 22 вересня 2012 року патріарх Філарет разом з теперішнім нардепом Олексієм Кайдою і мером Сергієм Надалом відкрили тролейбусну лінію як сполучила район «Аляску» з ринком. Тоді міський голова Тернополя інформував очільника УПЦ КП про стан справ в нашому обласному центрі та поділився планами на майбутнє. Владика висловив задоволення від того, як місцеве самоврядування Тернополя дбає про свою громаду і навіть за скрутної фінансово-економічної ситуації в державі знаходить ресурси для вирішення нагальних питань.

Також варто нагадати, що єдиним хто висловлювався проти відкриття тролейбусної лінії був регіонал депутат міськради Василь Лукін. Хоча його турбувало, де ж візьмуться тролейбуси, щоб запустити їх на маршрут.

Зауважимо, що інтереси мешканців округу, в межах якого розташована вулиця Симоненка, у міській раді мали б представляти депутати-”свободівці” Ігор Дулеба та Василь Фостик.

-1 thoughts on “А регіонал Василь Лукін був правий або Чому Вулиця Симоненка найгірша у Тернополі

  • 11:36 | 22 червня, 2013 at 11:36
    Permalink

    Та не панікуйте! Ще кілька місяців тому було визначено, що вулиця Симненко чи не єдина, на котрій цього року буде проведений капітальний ремонт!

Comments are closed.