Леонід Бицюра чужими руками хоче повернути собі владу на Тернопільщині (документи)

Нещодавно в заступника голови ОДА “свободівця” Леоніда Бицюри забрали більшість повноважень, які йому надав його побратим – вже екс-голова ОДА Олег Сиротюк. Таким чином “свободівці” втратили доступ до певних “тем”, зокрема це стосується  фінансування окремих обєктів капітального будівництва та ремонт доріг.

Як стверджують наші джерела в ОДА, для того, щоб “закрити” питання, йому бодай на пару днів потрібно повернути свої повноваження назад.

Тому повернути  йому повноваження має звільнений з патронатної служби Твардовський Р.М., який у своєму позові до Тернопільського окружного адміністративного суду не лише вимагає поновити його на посаді, але і визнати розпорядження в.о. голови ОДА, яким в Бицюри забрали повноваження, недійсним.

Який зв’язок між звільненим з патронатної служби чиновником та розпорядженням про розподіл обовязків між заступниками ОДА, має встановити суд, засідання якого призначено на 23 грудня.

-1 thoughts on “Леонід Бицюра чужими руками хоче повернути собі владу на Тернопільщині (документи)

  • 17:58 | 23.12.2014 о 17:58
    Permalink

    Пора щодо Бицюри провести люстрацію. Скільки можна терпіти цього хитренького перекінчика? Чого не подав у відставку з Свободою. чи може вже знайшов собі місце в другій партії? Вчити його вже пізно.

Коментарі вимкнені.