Як Тернопіль опускають на дно…

Останнім часом тернополяни обурюються новаціями та “дизайнерськими витівками” тернопільської міської ради.

Так активним тернополянам досі не дають спокою інформаційні стенди, які би мали інформувати гостей міста.  Вони зроблені без смаку та з помилками, стверджують вони.

Як пише Олег Качало у мережі Фейсбук, у Тернополі діється щось таке, що зовсім його не тішить.

Ось черговий ляп, який на думку чиновників МР має стати інформаційною окрасою міста. Що скажете? А я маю кілька питань і зауважень.
Перше. До величини конструкції. Для чого такий великий щит? А у два рази менший по висоті не підійде? Він і стильніше виглядатиме, і менше матеріалу піде.
Друге. Хто мав хоча б маленьке відношення до конструювання знає, що всякі кріпильні деталі треба ховати і не виносити їх на лицеву сторону виробу. А тут конячі заклепки по периметру у всій красі!
Третє. Дуже сумнівний знак Тернополя. Частина знаку з хвильками з блакитного кольору стала зеленою. І ще добавилися якісь квіточками. Хто знає що вони означають?
Четверте. Такої поганої типографіки я вже давно не бачив. Слово сквер має писатися з великої літери. В цьому реченні між словами по два пробіли, а має бути лише один. Між V і Chornovol має бути пробіл. Ще в мене є сумніви, чи правильно з точки зору граматики, що сквер на вулиці. Можливо краще його якось обізвати. Далі: у рядку рік заснування, слово рік після 1997 вже лишнє.
П’яте. Якщо це є інформаційний носій, то я запропонував би схематично той сквер нарисувати і показати його на плані.
Можливо я в чомусь помиляюся чи чогось не зрозумів, то будь ласка підправте. Чи вам подобається?

Олега Завадського дивують ляпи у написанні.

Назва вулиці англійською невірно написана. Не можна транслітерувати іменник родового відмінку. Правильно можна перекласти Chornovil Street. Дивуюся, як такий ляп може бути при наявності факультетета іноземних мов у місті. Вони взагалі вже опустилися на дно.

 Зовсім інший рік заснування скверу раніше стояв на камені з таблицею поряд .Це підтверджується тут:http://uk.wikipedia.org/wiki/Сквер_по_вулиці_Чорновола Сам логотип – просто примітивізм з великої літери. Кінські розміри стендів мали б оправдовуватися розміщенням карт -схем чи фото. Але існують подібні інформаційні стели для туристів, які значно естетичніші з текстом та історичними фото. Напевно, це ще один приклад коли замовлення роблять у “свата, брата” і не зважають на якість виробу, пише користувач з іменем Tarnopolis Retro.

-1 thoughts on “Як Тернопіль опускають на дно…

 • 08:40 | 23.12.2014 о 08:40
  Permalink

  Називається найшли до чого вчіпитись. Що б хороше та цікаве не з’являлось в місті – завжи найдуться барани, котрі все обгадять. Логотип класний і щит дуже добре там дивиться.

 • 08:56 | 23.12.2014 о 08:56
  Permalink

  Дійсно, всі хто лаять ці щити та логотип просто диванні тролі, вони б лаяли все,, що завгодно, стадо диванне. КЛАССНИЙ СУЧАСНИЙ ЛОГОТИП, ТА Й ЩИТИ ТАКІ Ж САМІ ЯК У ЛЬВОВІ, ВСЕ В РАМКАХ СТРИМАНОЇ ІНФОГРАФІКИ.хай буде так як є, а бидло хай гавкає

 • 13:05 | 23.12.2014 о 13:05
  Permalink

  отакий безграмотний “КЛАССНИЙ” ті щити і писав. Грамотні люди є, але тупі їх нікуди не допустять. Вам вказують на граматичні помилки, а ви обзиваєте бидлом що гавкає. Напевно “мняшм” вже нижче дна.

Коментарі вимкнені.