Майдан почне розгортатися ще з більшою силою!

А чого всі так збуджуються)? Ау, друзі! Все абсолютно нормально і прогнозовано.

Я знав, що ніколи не проголосують. Не треба кіпішувати. Більш того, добре, що так сталося. В нинішній ситуації з Азіровим бачу тільки позитив.

Ви не забули, що десятки мільйонів українцв готові посадити цих мудаків на вила? Так сьогодні це бажання тільки підсилилося. Бо відправили б у відставку і що далі)? Не цікаво. А так все стало на свої місця, всі питання зняті. Нам оголосили війну. Є два шляхи: загальна тюрма або свобода. Ми обираємо свободу і Україну без Януковича.

Майдан почне розгортатися ще з більшою силою. Всі хто готовий стояти до перемоги на Київ! Наразі, наш Майдан – це центр боротьби за визволення України від окупаційної хунти. Все! Третього не дано. Є чорне і біле. Ти або тут, або там. Є ми і є вони! Є українські громадяни і є пахан з «тітушками». Кожен обирає сам.

У нас нема вороття назад, бо там прірва, концтабір. Тому, всі хто не хоче, щоб їхніх дітей вбивали, жінок принижували, а батьків доводили до жебрацтва, приєднуйтесь і на Майдан.

Потрібно встояти. Вони чекають, що ми фізично і психологічно зламаємося, але цього не буде. Навпаки, боротися треба ще з більшим завзяттям. Їсти-пити є, де погрітися і поспати також знайдеться, є теплі речі.

А головне, є бажання викинути янека з України. Отже, настрій бадьорий і переможний. Тепер межу невороття пройдено. Залишається непокора, страйк і боротьба за визволення України. Крапка. Так що вище голову і до перемоги! Друзі, та нас мільйони! Разом-Сила! Переможемо! Слава Україні!

 Зорян Шкиряк

Коментарі вимкнені.