Мер Тернополя Сергій Надал політично безсилий?

Складається враження, що свободівець і мер Тернополя Сергій Надал має політичне безсилля – він нікому не може відмовити у політичній підтримці. Свободівець за «покликанням», Надал повинен підтримувати на чергових президентських виборах свого соратника Руслана Кошулинського. Проте це твердження похитнулося в моменті, коли у грудні 2018 року на сайті адміністрації Президента появилася інформація про те, що Петро Порошенко нагородив міського голову Тернополя Сергія Надала орденом «За Заслуги» III ступеня.

У той же час, 18 грудня, напередодні Свята Миколая, мер Тернополя спільно з Президентом України Петром Порошенком засвітили головну ялинку міста. Складно, але можна уявити, як від цих новин гнівно засвітилися очі в Кошулинського. Але в Галичині кажуть, що якщо вчасно зрадив, то це не зрада, а передбачення.

Очевидно, саме передбачливість штовхає Сергія Надала в ще одну політичну команду – команду Юлії Тимошенко. Про гру на два фронти Надала стало відомо зі скандалу, який вчинив знаний у Тернополі Володимир Камінський в одному з ресторанів міста.

Близький соратник Надала, як пишуть у коментарях очевидці, кричав на невідомого чоловіка, що після перемоги на виборах Юлії Тимошенко їхня команда посадить братів Барнів за грати. І їхня команда все зробить, щоб Тимошенко перемогла.

Цей факт наштовхнув на думку, що мерія Тернополя аж ніяк не збирається дякувати президентові Порошенкові за орден і має свою думку на тему політичних перегонів.

Необізнаним читачам слід нагадати, що Володимир Камінський кілька років був заступником мера Надала. Під час виконання своїх обов’язків він був затриманий правоохоронними органами під час отримання хабаря в особливо великих розмірах. Свободівці тоді звинувачували у провокації проти Камінського представників влади. Кримінал не завершився для Камінського ув’язненням, і нині він успішний бізнесмен. Про те, що мер і заступник і дальше будують своє спільне життя, відомо з багатьох фактів. Так, Тернопільську міськраду, деякі комунальні підприємства та управління, офіційно, за бюджетні кошти, охороняє товариство з обмеженою відповідальністю «Роял Контракт», яке контролює власне Камінський. Тернопільські ЗМІ про це неоднарозово писали. З цією фірмою пов’язаний ще один скандал –з приміщення на вулиці Руська, 23, що в центрі Тернополя було виселено комунальну аптеку №78. Без конкурсу приміщення зайняв підприємець, який афілійований з бізнесом Камінського.

Невідомо, чи політичні полюси Надала помінялися під час візиту на Тернопільщину Юлії Тимошенко, чи за інших обставин. Також невідомо, яким чином команда Надала буде відпрацьовувати орден і взяті зобов’язання перед Банковою. Невідомо, що на це все скажуть побратими-свободівці і Руслан Кошулинський. Невідомо також, кого Сергій Надал обдурює: чи себе, чи кандидатів у Президенти України…

Репортер

Коментарі вимкнені.