На Тернопільщині поліція жорстоко побила депутата

Про це повідомляє сайт Тернополяни.

За їхньою інформацією, подія відбулася у селі Бариш Бучацького району приміщенні бару «Кав’ярня». «Я з друзями спокійно відпочивали у «Кав’ярні», – розповів сайту потерпілий Василь Меуш. – З іншим столом сиділа компанія мого однокласника, а тепер старшого лейтенанта Бучацького відділення Національної поліції Стасіва Романа Романовича. Між мною та правоохоронцем відбулася словесна перепалка щодо моєї участі у подіях Майдану, де я отримав поранення. Поліціянт не тільки заперечував будь-яку мою участь у революційних подіях, а ще й насміхався. У свою чергу, він апелював участю в АТО у складі міліцейських підрозділів.»

Підігріті алкоголем обидві сторони перейшли від словесних образ до рукоприкладства. Друзі депутата вирішили не брати участі у бійці. Один проти шести супротивників Василь Меуш отримав значні пошкодження обличчя, а його одяг непридатний для подальшого користування.

«Компанія з шести чоловіків очолювані Василем Стасівим кинулися на мене і почали бити, – продовжив Василь Меуш. – Мене били в обличчя. Сильно розбили ніс. Найприкріше у цій історії те, що на мій виклик не реагує поліція. Я кілька разів набирав «102», давав детальну інформацію про подію. Та протягом більше я години жоден патруль так і не прибув. На іншій стороні слухавки мені говорять, що розберуться зі своїм працівником.»

На час розмови з народним обранцем він вже більше години намагається викликати наряд поліції у село Бариш. Та ще жоден правоохоронець на виклик не прибув.

Коментарі вимкнені.