Біля однієї з тернопільських багатоповерхівок відкрили святкову дворову ялинку

Тернополяни, які мешкають у будинку за адресою вулиця Лозовецька, 1 посадили у своєму дворі ялинку, прикрасили її, встановили святкову ілюмінацію та розалювали паркан патріотичними малюнками.
Ініціатор цього дійства місцевий житель Ігор Кулик зізнаєтся, дуже радий, що свято вдалося на славу.
– Мою ідею підтримали мешканці будинку і ми разом готувалися до новорічно-різдвяних свят, – додає чоловік. – За оголошенням знайшли ялинку. Поїхали, викопали її і посадили у дворі. Ще донедавна поблизу нашого будинку було сіро і непривітно. Тож ми зібралися разом і почали працювати. Дуже хотіли подарувати хороший настрій і собі, і навколишнім. Зробити наш світ трошки казковішим та веселішим.
Особливого настрою додає яскрава стіна. ЇЇ розмалювала барвистими фарбами Юлія Климкович. На урочисте відкриття ялинки зібралося кілька десятків людей – і діти, і дорослі. Усі веселилися, обмінювалися подарунками та колядували.
– Я лишень прийшла з роботи, то не встигла длучитися до організації відкриття ялинки, – каже Надія Захарова. – Щоправда, я помагала прибирати напередодні. Так приємно, що цього року наш двір такий красивий. І це результат наших спільних зусиль.
Запросили на святкування і свого вже двічі-депутата міської ради Івана Сороколіта. Він прийшов із фруктами, смачним тортом, солодкими подарунками і дрібними святковими розвагами для дітвори.
– Це чудова ініціатива, яку я тепер ставитиму у приклад іншим будинкам, – зазначив він. – Дуже тішить, що люди змогли об`єднатися і влаштувати собі таке чудове свято по завершенню результативного для їх будинку року. Це приклад іншим будинкам, як разом ми можемо робити наше місто кращим – починаючи зі свого під`їзду, будинку, двору. Саме у цьому будинку раніше люди самотужки влаштували впорядкування двору, закинутої котельні, побудову паркану та інше. Я, як депутат, допомагаю по дрібницях: підказую, трішки спрямовую, координую у взаємостосунках з міською радою та ЖЕКом. Вірю, що цей будинок і надалі буде розвиватись та приємно дивувати тернополян. Окрема подяка за результативну ініціативу Ігорю Кулику та Івану Маліновському.

Коментарі вимкнені.