Навіщо в Тернопіль приїдуть представники Міністерства освіти України та Посольства Індії?

Впродовж 2-4 травня на базі ТНТУ ім. І. Пулюя відбудеться ІV Міжнародна науково-методична конференція «Актуальні питання організації навчання іноземних студентів в Україні». Участь у заході зокрема візьмуть представники Міністерства освіти і науки України та Посольства Індії в Україні.

Відкриття конференції відбудеться 2 травня об 1100 за адресою: м.Тернопіль, вул. Руська, 56, корпус 2, ауд. 58.

Метою зустрічі представників Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру міжнародної освіти, Інформаційно-іміджевого центру МОНУ, факультетів по роботі з іноземними студентами, центрів міжнародної освіти, науковців та викладачів є обговорення актуальних питань нормативно-правовового забезпечення та стандартів міжнародної освіти в Україні,  інтернаціоналізації вищої освіти та її вплив на українську освітню систему, організацію навчального процесу для студентів-іноземців, організаційних та виховних заходів для соціальної адаптації іноземних студентів із різних регіонів світу.

У ході конференції запрошені учасники від Українського державного центру міжнародної освіти представлять вичерпну інформацію щодо змін законодавчої та нормативної бази з питань прийому та організації навчання іноземних громадян в Україні та піднімуть проблемні питання особливостей визнання документів про освіту іноземних громадян в Україні, розглянуть особливості освітніх систем різних країн. На конференції буде продемонстровано роль інформаційних технологій під час викладання фундаментальних і професійно-орієнтованих дисциплін студентам-іноземцям,  особливості викладання навчальних дисциплін англійською мовою, а також розглянуто методики викладання української мови як іноземної та використання народних традицій України як засобу мовної адаптації іноземних студентів.

За інформацією щодо організації проведення конференції звертатись у Центр міжнародної освіти ТНТУ (тел.: (0352) 220221, (0352) 519717) та на сторінку університету.

Коментарі вимкнені.