У Кременці відбулася робоча зустріч Віктора Овчарука із головами районних рад краю

У ході якої обговорили ряд важливих питань, що стосуються соціально-економічного та культурного життя краю.

Зокрема, голова обласної ради наголосив на необхідності активного впровадження медичної та освітньої реформ в районах, на недопустимості створення перешкод реформі первинної медицини, а також на надважливому значенні роз’яснювальної роботи щодо реалізації суспільних змін.

Велику увагу під час розмови було приділено Перспективному плану формування територійТернопільської області. Віктор Овчарук закликав колег до активної участі у підтримці та затвердженню цього вкрай важливого для розвитку Тернопілля документу.

Очільник області висловив впевненість, що громади краю прагнуть до створення єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви, та закликав керівників рад прийняти відповідне звернення під час сесій.

Голови районних рад поспілкувались щодо проведення в області Х Всеукраїнського фестивалю національної вишивки та костюма «Цвіт вишиванки».

Традиційне обговорення важливих питань краю завершилось екскурсією містом. Так після проведення чергової наради у звичному форматі, голови районних рад відвідали єдиний у світі музей Юліуша Словацького, великого польського поета та драматурга, уродженця Кременця, помолилися у соборі Преображення Господнього та ознайомилися з іншими пам’ятками історії міста.

Традицію проведення нарад у різних куточках області пообіцяли підтримувати й надалі, а також пропагувати історичні, культурні природні багатства районів – туристичні родзинки краю.

Коментарі вимкнені.