Новий мер Збаража першим ділом взявся за парк

В збаразькому парку козацького полковника Бурляя провели толоку. Це був перший захід новообраного міського голови Романа Полікровського. 

− Крім того, що вирубаємо непотрібні дерева та кущі, викосимо траву, − відзначив Роман Полікровський, − тут ще плануємо згодом добудувати зруйновану символічну фортечку, поставити лавочки, щоб у цьому парку людям було зручно відпочивати. Загалом, відносно облаштування цього місця є багато ідей, з яких ми оберемо найцікавіші і будемо їх поетапно реалізовувати.

Буде видозмінений і так званий «чорний міст». Нове обличчя цього сумнозвісного об’єкта запропонував під час толоки фотохудожник, місцевий мешканець Віталій Ревун, який прагне облаштувати міст поблизу парку Бурляя не лише у красивим, а й, що дуже актуально, безпечним для пішоходів. Це дуже природні бажання, адже не секрет, що на цій ділянці дороги не раз траплялися прикрі ДТП з людськими жертвами.

За словами Романа Полікровського, впродовж літа подібні толоки проведуть на острівці, що на міському озері, на березі, а також чекає працьовитих рук територія селища цукрозаводу навпроти магазину «Релакс». На усіх об’єктах, в які спонсори викладатимуть власні кошти, міський голова пообіцяв встановити таблички із прізвищами благодійників, без яких у цій справі, очевидно, не обійтись.

– До усіх спільних справ, − зауважив Роман Полікровський, − залучатимемо широке коло небайдужих людей, інформуватимемо завчасно з допомогою оголошень, Інтернету, особистих запрошень. Думаю, зацікавленим у благоустрої, красивому вигляді міста має бути кожен, хто в ньому живе, працює, навчається.

Світлана БОДНАР

Коментарі вимкнені.