Через конфлікт міської ради із “Катрубом” тернополяни не постраждають

Не співпрацювати з одним із приватних підприємств, що займається вивезенням твердих побутових відходів, вирішили члени виконавчого комітету міської ради. І навіть за короткий термін знайшли йому заміну. Про рішення посадовців керівник фірми дізнався вже з сайту Тернопільської міськради. І на думку Богдана Буртака, директора ПП «Катруб», дії виконавчого комітету — незаконні. Мовляв, заміна суб’єкту господарювання може відбуватися лише на конкурсній основі. А конкурс, стверджує він, не проводився.
За його словами, послуги з вивезення побутових відходів, подорожчають не лише для шкіл, а й для тернополян. Якщо міська рада таки припинить співпрацю із ПП «Катруб», то, зважаючи на ціни іншого підприємства, кожен мешканець щомісяця платитиме на гривню більше.
«Наша ціна для одного мешканця становить 3 гривні 27 копійок, — зазначив директор ПП «Катруб» Богдан Буртак. — Це на гривню дешевше від інших перевізників, які працюють у Тернополі».
Чоловік навіть звернувся до правоохоронців з вимогою скасувати незаконне, на його думку, рішення виконавчого комітету міської ради.
Однак у прес-службі міської ради запевнили, що воно було прийняте, не порушуючи вимог закону. Начальник відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Тернопільської міської ради Катерина Калуш дану ситуацію коментує так: «Рішення виконавчого комітету прийняте без жодних порушень. По-перше, зміни щодо підприємців, які займались наданням послуг із збирання та утилізації твердих побутових відходів, відбулися згідно з діючим законодавством, адже працювати на цьому ринку віднедавна можуть лише юридичні особи. По-друге, всі ті, хто подав заяви, звернувся до міської ради з відповідним пакетом документів, отримали змогу і далі працювати. А те, що хтось закидає, мовляв, тариф для мешканців Тернополя різниться, не відповідає дійсності. Адже ціна в усіх одна і її затверджує виконавчий комітет».

 

-1 thoughts on “Через конфлікт міської ради із “Катрубом” тернополяни не постраждають

  • 12:43 | 15.01.2012 о 12:43
    Permalink

    певно, це вимога інвесторів, які хочуть при будові сміттєвого заводу все контролювати.

Коментарі вимкнені.