Десятину відвідувачів фестивалю «Захід» можуть становити тернополяни

Рівно місяць залишився до грандіозного фестивалю «Захід», котрий пройде 19-21 серпня на Львівщині, в селі Родатичі, Городоцького району. З понад десяти тисяч людей, котрі прийняли участь в опитуванні на офіційній сторінці фестивалю в мережі  VKontakte, бажаючих приїхати з Тернополя – 1021.

Ще б пак, адже на «Захід» їдуть такі місцеві гурти, як «Орандж», «Los Colorados», «Ті, що падають вгору», «Холодне сонце» та «Зелені сестри». А хедлайнерами стануть «Ot vinta», «Крихітка», «Мертвий півень». Крім того, цікаво буде і на літературній сцені, де виступатимуть такі відомі літератори, як Владислав Шубєнков, Юрко Іздрик, Григорій Семенчук, Павло Коробчук, Артем Полежака та інші.

Організатори нагадують тернополянам, що квитки на фестиваль «Захід» можна придбати і у нашому місті, зекономивши таким чином від 30 до 80 грн, оскільки згодом квиток на три дні фестивалю коштуватиме 130 грн. А купуючи його безпосередньо перед входом на територію доведеться викласти по 60 грн за один день (тобто 180 грн за три дні). Станом на 20 липня у тернопільського промоутера Ростислава залишилося лише 28 квитків вартістю 100 грн. Чоловік каже, що найбільший ажіотаж з продажем почнеться аж в останні дні перед початком фестивалю, оскільки вже має досвід розповсюдження квитків на «Захід» з минулого року.

Нагадаємо, придбати квитки на фестиваль «Захід 2011» в Тернополі можна, попередньо задзвонивши: 067 477 04 24 (djuice), 063 74 95 774 (life), або списавшись з Ростиславом в соцмережі VKontakte.

Люба Вовк, “Погляд”

-1 thoughts on “Десятину відвідувачів фестивалю «Захід» можуть становити тернополяни

  • 23:50 | 20.07.2011 о 23:50
    Permalink

    хей!хто зголошується їхати?)

Коментарі вимкнені.