Сьогодні у Тернополі Zira

11 вересня — Тернопіль, Коза Бар бульвар Шевченка, 23), початок о 20:00
Вхід 40 грн, студентам 20 грн

Дует Zira (Одеса) запрошує вас здійснити подорож таємними стежками своєї душі і знову вирушає Україною. В турі звучатимуть і вже знані й улюблені музичні подорожі з першого альбому гурту “Нежданно-негаданно”, і зовсім нові композиції. Чекайте на пряний присмак південного сонця)))

Дмитро Земський — етнічні струнні інструменти (сітар, уд, гітара), флейти
Олег Резниченко — перкусія

Земський І Резніченко Ансамбль — ЗІРА — не випадково народився саме в Одесі, успадкувавши її солоний неспокій вітру, пряний присмак і вміння вбирати і розчиняти в собі голоси різних людей, культур, куточків земної кулі. Східні мелодії, балканські ритми, слов’янська співучість, середньовічна музика органічно зливаються з мінімалізмом, пост-класикою і навіть роком. Як їм це вдається? Допомагає багатющий творчий досвід обох музикантів. Дмитро закінчив Одеську консерваторію за класом гітари, є дипломантом багатьох фестивалів як в Україні, так і за її межами, учасником кількох етно-джазових проектів. Олег натомість займався своєю музичною освітою самостійно, пробуючи себе в зовсім інших музичних напрямках — від треш-металу до пост-панку.

ЗІРА є мандрівкою світом — як тим, що довкола, так і тим, що всередині. Зараз в арсеналі дуету найрізноманітніші інструменти: крім згаданих уда, сітара й бамбукової флейти це гітара, сяку хаті, ксяо, пімак, дарбука, джамбей. Їх музиканти збирали, подорожуючи Європою та обома Америками.

 

Коментарі вимкнені.