Соціальні маршрутки можуть зникнути з вулиць обласного центру

te.20minut.ua

Перевізники знову заговорили про підвищення тарифу на проїзд. Цього разу в соціальному транспорті. Вартість перевезення начальник управління транспорту ТМР Ігор Мединський пропонує збільшити з 1,25 грн. до 1,5 грн., інакше соціальні маршрутки можуть зникнути з вулиць обласного центру.  Виконавчий комітет не підтримав проекту рішення головного транспортника міста, побоюючись невдоволення громадськості, однак дав перевізникам надію на перегляд цього питання у жовтні, – пише Номер один.

Роботу «гальмували» міністерства

За словами Ігоря Мединського, питання підвищення тарифу на перевезення у соціальному транспорті стоїть дуже гостро. Такий крок був запланований ще в контексті підвищення вартості проїзду у міському транспорті загалом, але управління не мало всіх необхідних документів.

– Громадські слухання по цьому питанні відбулися ще два місяці тому. Дуже довго відбувалося погодження у профільних міністерствах – інфраструктури та економіки. Коли документи надійшли на адресу управління, ми підготували проект рішення, – зазначає Ігор Григорович.

Основною причиною підняття тарифу є збитковість підприємств.

– Перевізник затратив на транспортний засіб не менше 30 тис. у. о. Через збитковість він подає розрахунки без жодної рентабельності. Часто водіям навіть не вистачає коштів, щоб заправити транспорт.  Якщо місто не піде на компроміс, ми можемо втратити соціальний транспорт, – коментує ситуацію Ігор Мединський. – До того ж, з моменту громадського слухання ціна на пальне піднялася приблизно на 1,5 грн…

 

-1 thoughts on “Соціальні маршрутки можуть зникнути з вулиць обласного центру

 • 08:54 | 12.08.2011 о 08:54
  Permalink

  знов Надал(Опухша пика) обрихав та не винконав своєї обіцянки …БАЛАБОЛ.
  цікаво коли ми вже побачемо цю всю балабольску кантору під назвою СВОБОДА за гратами ?

 • 11:26 | 12.08.2011 о 11:26
  Permalink

  Та про що ви говорите? Транспорт заправити нема на що? Та перевезення пасажирів – це найприбутковіший тіньовий бізнес. Тим більше у нашому місті, де маршрути короткі ( не в порівнянні з більшістю обласних центрів ). Чи може хтось бачив, щоб водій кожному пасажиру квиток видавав? Функціонує чорна готівка. Тому водій може назвати будь-яку суму заробленого за день. Бачила навіть один звіт, де наводилась сума виручки 40 гривень за день перевезень ))))))

 • 11:50 | 12.08.2011 о 11:50
  Permalink

  І ще. у кожному місті транспорт функціонує, як мінімум, до півночі. А ви спробуйте добратись на Новий Світ, так скажімо, годині в 9 вечора. Вже близько 19 автобуси з’їжджають з маршрутів, мотивуючи це тим, що не мають бажання повітря возити. Хоча у них є розклад, якого вони ЗОБОВ’ЯЗАНІ дотримуватись. І зменшення їх доходів ввечері сповна компенсується надприбутками на протязі дня.Можливо над цим варто подумати пану Мединському?

Коментарі вимкнені.