“Свобода” не хоче віддавати Галичину Тимошенко, Ющенку та Яценюку

ВО “Свобода” заявила, що основна конкуренція між опозиційними силами під час парламентських виборів 2012 року відбуватиметься на Галичині. Партія, маючи там більшість у місцевих радах, не хоче здавати округи своїм потенційним союзникам.

Про це у коментарі Gazeta.ua заявив керівник прес-служби ВО “Свобода”Юрій Сиротюк.

“Свободівець”, зокрема, зазначив, що питання висунення спільних кандидатур на наступних виборах Верховної Ради опозиція поки що не розглядала.

Разом з тим, він спрогнозував, що основна суперечка відбуватиметься за три області: Львівську, Тернопільську та Івано-Франківську.

“Жодного патріота не цікавить узгодження кандидатур на виборах у Донецьку, Луганську тощо… Якщо “Свобода” не висуне власного кандидата в якомусь західному мажоритарному окрузі, то це вплине там і на електоральну підтримку нашого партійного списку. Адже логічно, коли виборець, голосуючи за кандидата-мажоритарника від певної політсили, автоматично голосує і за партійний список цієї сили”, – зауважив Сиротюк.

Таким чином, за словами націоналіста, ВО “Свобода” висуватиме в усіх округах, де у неї є суттєва підтримка, своїх мажоритарників.

“Який інтерес нам, якщо ми на Галичині були тотальними переможцями (на місцевих виборах 2010 року – ред.), зараз здавати там округи, не виставляти своїх кандидатів і, як наслідок, втрачати голоси за партію?” – резюмував Сиротюк.

Нагадаємо, лідер партії “Фронт змін” Арсеній Яценюк заявив, що основне запитання, на яке опозиції потрібно дати відповідь до парламентської кампанії – хто та з ким у майбутньому парламенті формуватиме більшість.

Раніше керівник прес-служби ВО “Свобода” Юрій Сиротюк також заявляв, що серйозна розмова про узгодження дій опозиції під час парламентських виборів 2012 року відбудеться тоді, коли за круглий стіл переговорів сядуть Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок.

-1 thoughts on ““Свобода” не хоче віддавати Галичину Тимошенко, Ющенку та Яценюку

  • 14:20 | 24.07.2011 о 14:20
    Permalink

    Нам би свободу без”Свободи”-не вміють вони керувати.Горлопани.

Коментарі вимкнені.