Microsoft створив вражаючий ролик майбутнього життя на планеті (відео)

Експерти компанії Microsoft зняли захоплюючий 6-хвилинний ролик про світ майбутнього, в якому кожен з нас опинитися вже через якісь років десять-двадцять. А може і набагато раніше, – адже технології з кожним днем ​​розвиваються все швидше і швидше, пише “Комсомольская правда” в Украине”.

У майбутньому, на думку експертів корпорації, всі пристрої будуть працювати дуже просто і зрозуміло, а головне – оточувати й удосконалювати життя людей на кожному кроці. Одного дотику буде достатньо, щоб змусити будь-який механізм працювати собі на благо, а іноді й цього не потрібно – адже надрозумні технології будуть не тільки виконувати, але і передбачати бажання людини,- передає ТСН.

У відеоролику нам показують кількох героїв. Це – жінка середніх років, що відправилася у відрядження, її дочка і чоловік, що залишилися вдома, співробітники біотехнологічної фірми, консьєрж готелю і т.п.

Усіх їх об’єднує те, що вони використовують революційні технології. Це і “електронні” візитки, які відображають потрібну інформацію в потрібний момент, і надтонкі ноутбуки, різні види планшетників, “живі” кольорові книги, ключі від готелю у вигляді смартфонів, розумні меблі та багато іншого.

Описувати переваги майбутніх технологій (поки, щоправда, тільки передбачуваних), можна довго. Але краще все-таки самому на це подивитися. Хочете заглянути в майбутнє? Дивіться відеоролик.

Коментарі вимкнені.