У селі Білка 37-річний чоловік огорожі з могил здавав на брухт

До Ланівецького райвідділу міліції із заявами звернулися двоє жителів села Білка. Люди скаржилися, що хтось пошкодив та повиривав металеві огорожі на могилах їхніх рідних. На запитання правоохоронців, чи підозрюють потерпілі кого-небудь, люди без роздумів кинули докір в бік молодого односельчанина, мовляв, тільки він заради горілки здатен на все.
Підозри потерпілих міліціонери підтвердили конкретними доказами. Коли ж затримали підозрюваного, той зізнався, що пішов на кладовище за металобрухтом, аби на виручені за його продаж гроші придбати горілки. Чоловік розповів , що металеві стовпчики на одній з могил вдалося вирвати без проблем, а от на іншій огорожа ніяк не піддавалася, тож довелося поламати. Накрадене випивака заховав неподалік кладовища, маючи за ціль наступного дня прийти, забрати цвинтарний метал і понести до найближчого пункту здачі.
Проте міліціонери дещо змінили плани зловмисника – довелося давати пояснення у райвідділі, а накрадене стало речовим доказом.
Проти підозрюваного, 37 – річного жителя села, до слова, уже раніше судимого за крадіжки міліціонери порушили кримінальну справу.

Коментарі вимкнені.