Обдурені пайовики у Тернополі погрожують перекрити дорогу

22 серпня під стінами Тернопільської обласної державної адміністрації вийшли пайовики фірми горе-забудівельника Зіновія Щепановського. Люди таким чином намагалися донести до обласної влади, що їх вже вдруге намагаються обдурити. Теперішній виконавець робіт не виконує свої обіцянки щодо термінів здачі п’яти об’єктів – по вулицях Бандери, Головацького, Тарнавського, Корольова та у селі Гаї Шевченківські.

Більшість пайовиків ще три роки тому уклали договори про закінчення добудови із фірмою «Будова-Захід». Багато обдурених ще Щепановським пайовиків знову почали платити гроші, але вже новому будівельнику. Та коли побачили, що і «Будова-Захід» не виконує обіцяних графіків, відмовилися платити подальші внески.

Під час імпровізованого мітингу директор «Будови-Захід» Андрій Стоцький часто акцентував увагу на останньому факті. Також він говорив, що йому перешкоджають деякі чиновники в отриманні дозвільних документів.
«Я подав документи на землю завчасу, – заявив пан Андрій. – Але є таке Головне управління “Державне земельне агентство у Тернопільській області”. Його начальник Роман Папіровський  чомусь пів року протримав у себе документи. А це чиновник, який не підпорядковується обласній владі, а напряму Києву».
Також Андрій Стоцький розповів, що по всіх об’єктах під час проектування та будівництва фірмою Щепановського допускалося дуже багато грубих порушень. Тепер він за власний кошт виготовляє нову документацію. Крім того, ще однією причиною затримки початку активних робіт, є судові процеси.
«По Головацького у мене три суди. І жодного ми не виграли. Подібний кооператив на Стадникової вже програв суд. І тут справа також не в нашу користь», – зазначив Стоцький.
Будівельник додав, що у нього з чиновниками ОДА є повне порозуміння. У цей час до пікетувальників вийшов перший заступник губернатора Микола Головач.
«З п’яти об’єктів, які добудовує «Будова-Захід», по двох є проблеми, – зауважив людям Головач. – По Корольова, 3Б потрібно отримати дозвіл Державній інспекції будівельного нагляду. Сьогодні звернусь з проханням до міністра регіонального розвитку, на нараді якого сьогодні буду в Чернівцях, аби він посприяв у видачі цих документів. По Гаях Шевченківських виникли проблеми щодо дозволів на електропостачання та водопостачання. Завтра їх будемо також вирішувати».
Та люди не вірять ні чиновнику, ні ще одному забудівельнику, який вже роками не виконує взятих на себе зобов’язань з добудови. Вони ще раз нагадали керівництву Тернопілля про те, як на очах їхніх попередників Віктор Щепановський обдурював людей, а тепер його рідний брат Віктор є головою Тернопільської РДА. До того ж, Віктор Васильович вже роками ігнорує звернення громадян, які мали отримати житло від «Будівельника» у Гаях Шевченківських.
Як розповіла одна із присутніх пані Раїса, у прокуратуру Тернопільської області пайовики відправили колективне звернення. Вони вимагають, аби правоохоронці розібралися, де поділися їх гроші.
«Що від нас потрібно – щоб вийшли всі разом, щоб ми дорогу перекрили? Ну що?» – ледь не плачучи сказала одна із жіночок у кінці зібрання.

За Збручем

Коментарі вимкнені.