Помер директор Великобірківської музичної школи Володимир Войнарський

Володимир Іванович Войнарський

Про це сьогодні повідомили у відділі культури Тернопільського району:

  • З глибоким сумом сповіщаємо звістку про те, що відійшла у засвіти надзвичайна людина, багаторічний і незмінний директор Великобірківської музичної школи Володимир Іванович Войнарський. Обірвалося життя професіонала, шанованого колеги і просто хорошої, чуйної людини. Його професійний шлях – це приклад відданості та гідності, любові до професії, рідної української землі та надзвичайної любові до музики. Пішла у вічність велика людина, людина надзвичайно мудра , талановита, щира, добра. Сьогодні ми, всі працівники культури Тернопільського району ,трохи осиротіли. Небо плаче і ми всі разом з ним. Прощавайте наш дорогий Володимире Івановичу. Ви залишили по собі добрий спомин, який назавжди залишиться в пам’яті тих, хто жив та працював разом з вами.
    Схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, висловлюємо глибоке співчуття родині, близьким та колегам з приводу тяжкої втрати – смерті Володимира Івановича Войнарського.
    Пам’ять про цю надзвичайну людину, нашого дорого Володимира Івановича, назавжди залишиться в наших серцях. Нехай милосердний Господь упокоїть його душу у своїх небесних оселях, там, де праведні спочивають.
    Вічна і світла пам’ять ! Царство небесне!

 

Коментарі вимкнені.