Знайшли винних у провальному будівництві Водної арени у Тернополі

У 2017 році на Тернопільщині реалізували 60 інвестиційних проектів за гроші державного фонду регіонального розвитку (далі ДФРР) на суму 115 198 тис. грн. Найбільше з них реалізували у сфері освіти (28 проектів) та охорони здоров’я (13 проектів), найменше – у сфері соціального захисту (2 проекти).

Проте не на всіх об’єктах кошти освоїли повністю. З ДФРР органи місцевого самоврядування із підрядниками використали тільки 100 619 тис. грн. Із 15 млн. грн. неосвоєних коштів 10 млн. повернуто за проектом будівництво Водної арени (веслувального каналу) у Тернополі. Цей проект називають провальним.

– Півроку проведення нарад, різних зустрічей і дискусій з приводу завершення Водного каналу, тут получився великий збій. І я вважаю, що це вина моя, хоча до приїзду Прем’єр-міністра ми підготували і дорогу, і місце для закладення капсули, відремонтували мости, але сталося так, як сталося. Я вважаю основною перешкодою є певний саботаж з боку Казнайчества, об’єкт не був профінансований, хоча роботи були зроблені на 50%. Були проблеми із землею, земельники забили нам багато цвяхів. При УКБ довелося відкривати відділ по нагляду на водних об’єктах, – повідомив на останній колегії Тернопільської ОДА начальник управління капітального будівництва Віктор Кузяк.

В.Кузяк назвав ТОВ «Промбудпроект» на чолі з О.Фариною підрядником, якого не можна допускати до будівництва державних об’єктів. За словами очільника УКБ, це товариство не тільки завалило будівництво гідротехнічних споруд на Веслувальному каналі, а й будівництво спортзалу у Збаражі та школі у Космирині Бучацького району. За це ТОВ «Промбудпроект» позбавили авторських прав на згадані об’єкти.

Адріана Білецька

 

-1 thoughts on “Знайшли винних у провальному будівництві Водної арени у Тернополі

Коментарі вимкнені.