Тернопільська телеведуча стала незрячою

Незрячою на кілька годин стала ведуча телеканалу ІНТБ. Роксолана Кіналь відчула на собі, як у суцільній темряві жити повноцінним життям. Дівчина зав’язала очі і почала освоювати з нуля буденну роботу. Допомагало їй у цьому незряче подружжя.

Роксолана Кіналь, ведуча телеканалу ІНТБ: «У мене були грандіозні плани: картоплю чистити, хліб нарізати, посуду мити. Після прасування та прогулянки я зрозуміла: ні, дякую. Це настільки важко! До того, напевно, потрібно звикати поступово. Тому що ти маєш відчувати, прораховувати, де що стоїть, як ти тримаєш. Ми, зрячі, ріжимося не раз. У мене насправді такі емоції! Це треба відчути».

Роксолана переконалася, що для розуміння незрячої людини справді треба зав’язати очі і спробувати прожити звичний день. Найважче ведучій далася прогулянка.

Телеканал ІНТБ розпочинає соціальний проект, під час якого закликатиме будівельників, бізнесменів, меценатів та інших небайдужих долучитися до капітального ремонту санвузлів у гуртожитку, де живуть інваліди з вадами зору. Телефон для довідок – 51-07-07.

Коментарі вимкнені.