Олексій Кайда проміняє Тернопільську облраду на омріяний байк

Голова Тернопільської облради заявив, що планує піти у безстрокову відпустку. «Я сповнений сил та бажання працювати, однак зараз хочеться відпочити, приділити час собі та своїм потребам», – розповів він в ексклюзивному інтерв’ю журналістам «Погляду».

Також Олексій Петрович реалізував свою давню мрію: придбав крутий «байк»,  і вже розробляє маршрут за яким здійснить власну кругосвітню подорож. «Мені набрид офіціоз, краватки, ділові зустрічі. Я хочу поїхати у  подорож в неформальній обстановці, а  не в супроводі колег. Цілком ймовірно, що моя подорож затягнеться не на один тиждень».

Колеги по роботі намагаються вплинути на таке рішення Олексія Кайди, адже без його керівництва управлінський апарат може зазнати краху. Та голова непохитний: з понеділка він вирушає у навколосвітню подорож.  Для того, аби залишити у кожному куточку світу маленький сувенірчик, він уже придбав понад сотню маленьких жовто-блакитних прапорців. «Нехай усі дізнаються, що є така велична країна – Україна», – резюмує він.

З Першим квітня Вас, тернополяни :-)!

Коментарі вимкнені.