Тернопільська влада подякувала “Тойоті” за 9 млн інвестицій

4 жовтня велика компанія-інвестор “Кристал моторс” відкрила у Тернополі на Микулинецькій новий автосалон “Toyota”. Місцева влада побажала підприємству процвітання, адже доходи від продажу збільшують бюджет області.

Заступник голови Тернопільської обласної держадміністрації Василь Гецько, виступаючи на відкритті зі сцени, зауважив, що це дуже знаково, що така подія відбувається саме напередодні VІІI Міжнародного інвестиційного форуму, який пройде в місті 11-12 жовтня.

– Дев’ять млн інвестицій, 50 робочих місць, сучасний сервіс, сучасні автомобілі – це все сьогодні для тернополян, – радів заступник Валентина Хоптяна. – Я переконаний, що бізнес, який проводить “Тойота центр” буде успішний. А від того, на скільки буде успішним цей бізнес, безперечно ми будемо судити і про доходи тернополян, і нашого тернопільського бізнесу.

Нагадаємо, 11-12 жовтня у Тернополі відбудеться VІІI Міжнародний інвестиційний форум. Пройде він в ТРЦ “Подоляни”, м.Тернопіль, вул.Текстильна, 28ч. В рамках форуму відбудеться пленарне засідання, Коопераційні біржі. Також передбачені виставки товарів промислових підприємств та підприємств агропромислового комплексу регіону, інноваційно-інвестиційної продукції.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.