Тернопільські рятувальники звернулись по допомогу до авторитетів

ЗВЕРНЕННЯ ДО СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛІВ

Шановні служителі Церкви і настоятелі храмів!

Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області стривожене обстановкою з пожежами та загибеллю на них людей. Цифри безжальної статистики вражають: у продовж 2013 року на Тернопільщині виникло 940 пожеж, на яких загинуло 49 людей, а вже з початку поточного року – 267 пожеж, де загинули 22 людини!

У Тернопільській області, як і в Україні в цілому, більшість пожеж стається внаслідок необережного поводження з вогнем. Переважно вони виникають у приватному житловому секторі, гинуть на них здебільшого люди похилого віку та громадяни, що належать до соціально-неблагополучних категорій.

Аби запобігти лиху співробітники державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки регулярно проводять профілактичну, роз’яснювальну та агітаційно-масову роботу з усіма верствами населення, використовуючи усі можливі засоби впливу на свідомість громадян, але, на жаль, зусилля рятувальників не завжди приносять відчутних результатів.

На сьогодні пожежно-рятувальна служба не має достатньої кількості працівників, аби персонально дійти до кожного жителя міста чи села, щоб провести з ними інструктаж, звернути увагу на причини виникнення та наслідки пожеж та запобігти біді. Часто трапляється, що внаслідок безпечного поводження з вогнем травмуються та гинуть не лише винуватці лиха, але й ті, що мешкають поруч з ними, і, найстрашніше – гинуть діти. Спостерігати за ситуацією яка утворилася просто нестерпно.

Державний  нагляд у сфері пожежної та техногенної безпеки звертається до представників Церкви, як єдиного соціального інституту, що користується авторитетом і повагою населення України з проханням до співпраці в питаннях попередження пожеж з загибеллю людей.

Ми робимо єдину спільну справу, угодну і державі і Богу. Впевнені, що щирі слова, що линуть з уст священнослужителів, здатні дійти до свідомості одиноких, літніх, багатодітних, соціально неблагополучних громадян, всіх тих, хто найбільше підпадає під ризик загибелі у випадку пожежі.

Коментарі вимкнені.