Тернопільський університет єднає Україну: два рекорди і вдячність з усього світу

18 квітня 2018 р. університет представив унікальне, яскраве дійство – найбільший студентський флешмоб від ТНПУ ім.В.Гнатюка “Україна Єдина”. Про це повідомляє прес-служба навчального закладу.
 Перед головним корпусом студенти виконали символічний танець, а тоді створили «живу» карту України. До них долучилися працівники університету, і з постатей у святкових вишиванках поруч постала велелюдна абревіатура «ТНПУ».
 Відразу на адресу ініверситету полинули вітання і слова подяки з усього світу:
 –  Привіт з Камлупс, Канади!! Бажаю вам всім доброго життя, мудрости та успіху!!! Слава Україні! 
   Вітаю рідний ТНПУпривіт з Філадельфії!
– Крым с вами)– Вітання рідному університету з Польщі ))Щирі побажання університету з Угорщини! Скоро зустрінемося на 40-річній зустрічі випускників 1978 року факультету фізичного виховання!
– Вітаю, однокашників та Альма-Матер в Тернополі!!! Привіт з Чернівців ЧНУ ім. Ю. Федьковича та ДЮСШ №4 Садгора! 
 
– Молодці!!! Вітання від ТЗОШ №16!
 
–  Молодці! Чимало зусиль потрібно для такого видовища!)
 
– Молодці! Надзвичайно гарно! Дякую за приємні враження!
 
– Молодці! Слава Україні! Випускниця фізмату 1971 року.
 
– Успіхів і процвітання!!!
 За цей короткий терсін лише відео прямої трансляції в мережі Фейсбук охопило близько 15 тисяч глядачів. А вдячні слова за незабутнє дійство продовжують надходити, і світом розлітаються чудові світлини та аматорські  відеоролики про те, як ТНПУ ім.В.Гнатюка єднає Україну.
 Так Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка,  відзначаючи своє 78-річчя  під гаслом  «ТНПУ у вишиванці з Україною в серці», встановив одразу два рекорди – найбільша кількість осіб, залучених до зображення карти України та найбільша кількість осіб, залучених до зображення назви вищого навчального закладу.
А тепер запрошуємо переглянути, як це було

Коментарі вимкнені.