“Тріода” співали гімн у темноті та втікали від тернопільських фанаток (відео)

17 травня у Тернополі вперше провели День вуличної музики. Проходив він в рамках Всеукраїнського фестивалю у багатьох містах України та навіть у Вільнюсі, Тбілісі, Копенгагені.

Ініціатором “музичного дня” ще у 2007 році виступив легендарний литовський музикант Андрюс Мамонтовас. З того часу в Європі щороку в третю неділю травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів збираються разом у центрі свого міста, щоб заграти й заспівати людям власну музику.

Для Тернополя вуличні музиканти біля пам’ятника Івану Франку – не новина, але безупинне музично-танцювальне свято з ранку до вечора для більшості стало приємним сюрпризом. Головні організатори “Дня музки” – ГО “Майдан-Тернопіль” запосили понад десяток музичних та хореографічних колективів нашого міста, кожен з яких представляв десятки номерів.

Закривав День вуличної музики у Тернополі відомий гурт “Тріода”. Земляки та улюбленці тернополян зібрали найбільшу кількість гядачів.

Хлопці завершували виступ о 22.00 уже “навпомацки” – у світлі вуличних ліхтарів. Проте містяни всеодно ледве відпустили їх, вимагаючи все нових і нових пісень “На біс”.

 

Після милозвучного виконання “Тріодою” гімну України, хлопці раптово зникли з імпровізованої дерев’яної сцени.

“Куди вони поділися?”, – запитували фанатки які стояли обабіч, у дівчат біля самої сцени. “Та перестрибнули через перила ззаду сцени і втекли отуди. Во тільки Андрія чи Сашу лишили віддуватися”, – відповідали їм. І дійсно, позаду сцени зібрався натовп бажаючих отримати автографа від зірки. Це були переважно дівчата. За кілька хвилин уже усі вони ходили щасливі – із “зірковим” підписом “Тріоди”.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.