У Тернополі активісти і “Малятко” врятують, і біженцям зі Сходу допоможуть

По м.Тернополі ширяться чутки про нібито бажання деяких чиновників продати дитячий будинок “Малятко”.

Шлях: штучне зменшення дітей в закладі (куратор- пан Степан Ге… з ОДА). Це тягне за собою зменшення кількості працівників. Наступним кроком пустуючі приміщення передаються в оренду, і після цього…

Окремо маємо в Тернополі іншу проблему: матері з дітьми з Східних областей (Словянськ, Краматорськ) потребують місць для тимчасового перебування (проживання). Ними опікується в Тернополі громадський активіст – Ірина Жигунова.

Представники громадськості (Жигунова Ірина, Герман Тарас (Люстраційний комітет), Білан Тарас (Тернопільські підсумки), Брич Богдан (4-та сотня Київського Майдану, ГО Майдан Тернопіль)  Остапюк Юрій (Автомайдан  ) вирішили об’єднати ці дві проблеми та запропонували наступне:

В  приміщеннях, що не використовуються, Тернопільського обласного спеціалізованого будинку дитини розмістити громадян України з Східних областей . А саме матерів з дітьми віком до 5-ти років.

З цією метою, в понеділок  19.05.2014р. відбулася зустріч  з керівництвом вищезгаданого закладу.

З сторони керівництва,  представникам громадськості було повідомлено про неможливість розміщення людей. Мотивація: потрібно «купу довідок».

– В Словянську стріляють, а в.О. керівника пані Майя,  довідки збирає, – каже Тарас Білан.

Розуміючи патовість ситуації, активісти звернулись напряму до Голови Тернопільскої обласної ради Хомінця Василя Петровича.

Пан Василь  дав доручення підготувати будинок дитини   «Малятко»  для тимчасового прийому біженців. Найближчим часом буде підписано відповідне розпорядження.

– Все просто. Будучи при цих всіх перемовинах хочеться сказати так як є: Голова обласної ради дійсно хоче допомогти. За це йому велика подяка. А Вам пані Майя (в.о. керівника “Малятко”) пора вже довідки збирати та звільнятись з керівної посади. Бо нічого не робити (зсилаючись на довідки) – легше ніж людям допомагати. Тим більше тим, в яких зараз в містах іде війна, і гинуть люди, – каже  Тарас Білан.

Коментарі вимкнені.