Тиждень у Тернополі триватиме фотовиставка, яка об’їде 11 міст України

ПеремогаЗ 11 червня тернополяни та гості місті зможуть подивитися на благодійність очима фотографів. В Українському домі «Перемога» покажуть фотографії-переможці ІІІ Всеукраїнського фотоконкурсу «Благодійність крізь призму об’єктива».

Із 620 світлин, надісланих восени, журі обрало 40 найкращих, побачити які тепер зможуть і тернополяни. Фотовиставка вже побувала в Кіровограді, Харкові, Черкасах, Житомирі, а загалом відвідає 11 міст. Заснував фотовиставку Український форум благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України. У Тернопіль вона завітає завдяки молодіжній громадській організації «Файне місто».

Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» пропонує відвідувачам нетривіальні сюжети про людей, які нечасто потрапляють у кадр, однак завжди привертають увагу читачів, слухачів, глядачів,– розповідає одна з організаторів Яна Желябіна. Ці люди розкриють таємницю: як ставати багатшими, віддаючи багато і як ділитися щастям, будучи обділеними. Наша громадська організація не припиняє говорити про важливість волонтерства та меценатства. Цього разу ми хочемо зробити це в такий візуально-яскравий спосіб.

Триватиме фотовиставка до 17 червня. Вхід протягом усього часу виставки вільний.

Юлія Швець

Коментарі вимкнені.