У тернопільській лікарні війна через бахіли

Про неприємну ситуацію в Тернопільській міській комунальній лікарні №3 пише Mariya Ishchenko. “Міністр мені не указ!” – викрикнула санітарка, яка нарешті відірвала свій погляд від гри в телефоні разом із іншими трьома працівниками.

Така реакція працівників Тернопільської міської комунальної лікарні #3 після відмови купувати і одягати бахіли на вході будівлі. Мабуть, надрукований напис на листку А4 має більшу вагу для них, ніж слова Уляна Супрун. Про їх манеру спілкування з пацієнтами взагалі мовчу.

Жодної інформації на сайті лікарні про бахіли немає. Та й узагалі, яке вони мають право змушувати витрачати власні кошти у аптеці поблизу. А що робити тим, для кого кожна гривня дає прожити ще один день? А якщо їм щодня потрібно в лікарню ходити, то не прорвавшись крізь розлючених санітарок і не купивши ті бахіли тебе не полікують?

Жінка просить начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Ростислава Левчука поради, де прописані такі вимоги і на кого поскаржитись, коли вимагають щось купувати у лікарні?

Коментарі вимкнені.