У Тернополі розпочався набір маркетологів та менеджерів на стажування в інших країнах

Міжнародна організація AIESEC в Тернополі розпочала набір на програму професійних стажувань, який триватиме до 22 вересня. 

Участь у проекті “Global Talent. Management” – це можливість отримати практичний досвід для молодих людей, які здобувають чи здобули освіту в напрямках бізнес-адміністрування та маркетингу.

Міжнародна програма професійних стажувань від AIESEC – це можливість отримати новий практичний досвід, розвиваючи професійні навички в іншій країні, для успішної кар’єри. Члени організації AIESEC впевнені, що розвиваючи професійні навички та особисті якості, ми даємо можливість молоді впливати на майбутнє світу.

Програма являє собою проходження довгострокового професійного стажування, під час якого учаники будуть мати змогу працювати в міжнародній компанії у таких сферах як бізнес-адміністрування та маркетинг.

• Маркетинг – реклама та PR; аналіз ринку; менеджмент відносин із клієнтами, споживчої поведінки; маркетинг продажів; розробка, планування і контроль продукту, .бренду чи торгової марки; імпорт/експорт.
• Бізнес-адміністрування – проектний, організаційний, корпоративний менеджмент; менеджмент заходів; транспортний та готельний менеджмент; туризм.

Для участі у програмі заповнюйте заявку на сайті http://ua.join-aiesec.com
Деталі за телефоном: (097) 923 02 05
Email: kostya.kovalok@aiesec.net

Коментарі вимкнені.