Де у Тернополі з’явився перший правильний пандус

Нещодавно у нашому місті відкрили перший пандус, який відповідає усім вимогам і є зручним для користування інвалідів, людей перестарілого віку та мам з колясками. Цю нелегку прибудову зроблено біля магазину “Прогрес”, що розташований на території мікрорайону “Східний”.

“Пандус ми розпочали робити ще минулого року. Проект складався так, аби відразу збудувати два однакових – для входу до магазину і поштового відділення. На моє прохання під час проектування були враховані всі вимоги щодо побудови пандусів. Чимало часу пішло на його облаштування і виготовлення поручнів. Приємно, що цими пандусами користуються не тільки інваліди, а й молоді мами, яким зручно по них заїжджати з колясками. Ми таокж обладнали поручнями сходи, аби старші люди могли триматися. Пенсіонери дякують за таку турботу. Звичайно, хотілося б, щоб це було зроблено якомога швидше, але виникла низка технічних моментів. Окрім того, біля магазину облаштовано стоянку для велосипедів і місця для прив’язування собак”, – розповів власник і директор магазину “Прогрес” Роман Романишин.

З першого дня відкриття пандуса його опробували жителі довколишніх будинків, у тому числі й інваліди. “Він дуже зручний у користуванні. Місту насправді бракує саме таких пандусів. Здебільшого їх роблять надто стрімкими, без поручнів. Відповідно людині на інвалідному візку виїхати по них важко. А тут я маю можливість заїхати до магазину самостійно. Мені нікому допомогти, тому повинен розраховувати тільки на себе. Очікували відкриття пандуса з нетерпінням – понад рік, але тепер тішить те, що вже можна без проблем самому купити необхідні продукти”, – поділився своїми враженнями мешканець сусіднього будинку Валерій Басюк.

Яніна Чайківська, Тернопіль Вечірній

-1 thoughts on “Де у Тернополі з’явився перший правильний пандус

  • 20:34 | 14.08.2013 о 20:34
    Permalink

    Ти би Романе ще в магазині порядок зробив, а то твій магазин як сільмаг 70-х років, а не “Прогрес”…

Коментарі вимкнені.