Мешканці шести будинків вимагають від влади Тернополя врахувати їхню думку

Відкритий лист виборців

Депутату Верховної ради України від м.Тернополя Кайді О.П.

Тернопільському міському голові Надалу С.В.

Шановний Олексію Петрович, ми мешканці будинків по вул. 15 Квітня 23, 25, 27, 29, 33, 37, хочемо звернутись до Вас з проханням прислухатись до думки громади яка вас обирала у парламент  та обирала усю теперішню міську раду.

Уже давно ходять чутки щодо продажу землі попри об’їздну дорогу від базару Київської до колишнього посту ДАІ. Не порадившись з нами як громадою і мешканцями прилеглих будинків міська рада проводить земельні рішення.

Нашу думку теж має бути враховано! Цивілізований та демократичний  метод прийняття таких глобально важливих рішень це проведення громадських слухань!

Непокоїть те, що під нашими вікнами де ми гуляємо з дітьми може розростися новий базар. Не приємне видовище може нас очікувати якщо замість дерев розкладуться лотки з секонд-хендом, і всіляким базарним крамом, чи якісь інші архітектурні форми.

Ми і так живемо в сильно урбанізованому районі та загазованому вихлопними газами капкані від об’їзної дороги. І розділяє нас з дорогою смуга з дерев, яку комусь закортіло прибрати до рук.

У нас вже є ринок через дорогу,  де кожного вечора купи сміття, смороду та зграї бродячих собак. Ми категорично проти будь яких продажів землі! І готові відстоювати свою думку до кінця! Просимо Вас  зупинити це ганебне «деребанення» людської землі!

Вимагаємо:

1.  Припинити земельні аукціони а саме питання 100 і 101 які висвітлені на сайті міської ради.

2. Оголосити та провести громадські слухання щодо даних питань з мешканцями прилеглих територій.

3.     Розпочати реконструкцію існуючого ринку на Київській в тих межах яких він є і не більше.

Ми розпочинаємо збір підписів під цим листом та з вірою і правдою надіємось на Ваше людське розуміння наших проблем.

З повагою мешканці вул. 15 Квітня 23, 25, 27, 29, 33, 37.

Коментарі вимкнені.