Європейці допоможуть з навчання рибоохоронного патруля Тернопільщини

В 2017 р. на Тернопільщині з’явиться рибоохоронний патруль. Його буде створено замість ліквідованої рибоохорони. В органі працюватиме близько 9 рибоохоронних патрульних, всі вони будуть відібрані за процедурою відкритого кадрового конкурсу за участі представників громадськості та органів місцевої влади.

«Рибоохоронний патруль – це орган з якісно іншими стандартами та підходами до роботи. Новий персонал, який буде відібрано шляхом прозорого конкурсу. Після цього для них буде проведено фахове навчання – законодавство, іхтіологія, стажування у європейських експертів. Експерти з Литви та Норвегії ділились знаннями під час запуску рибоохоронного патруля Київщини. Думаю, вони допоможуть нам і з підготовкою патруля на Тернопільщині», – повідомив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Нагадаємо, відкритий кадровий конкурс на посаду рибних патрульних відбувається відповідно до вимог нового Закону «Про державну службу», що включає електронне тестування та співбесіду. До складу конкурсної комісії можуть бути залучені представники громадських організацій, науковці та експерти у відповідній сфері, представник виборного органу первинної профспілкової організації тощо.

Тестування складається з питань на визначення рівня знань із законодавства – Конституції України, Закону України «Про державну службу, антикорупційного законодавства та знання спеціального законодавства. Тести включають 40 питань, на які дається 40 хвилин. Визначення результатів здійснюється за допомогою відповідного програмного забезпечення. Якщо кандидат відповів неправильно на 23 питання і менше – він автоматично не допускається до наступного етапу конкурсного відбору – співбесіди.

 

 

 

Коментарі вимкнені.