Як у тернополянин ледь не “попав” на 13 тисяч гривень

Про крадіжку двох велосипедів повідомив у Тернопільський відділ поліції місцевий житель. Чоловік заявив, що у нього з будинку на вулиці Карпенка в проміжок часу з 14:00 до 15:00 невідомі викрали двоколісники. Транспорт чоловік зберігав в приміщенні сушильної кімнати на восьмому поверсі. Збитки заявник оцінив в 13 тисяч гривень.

У ході проведених слідчо-оперативних заходів стало відомо, що до злочину причетний тридцятидвохлітній раніше судимий тернополянин. У скоєному він зізнався і сказав, що викрадені велосипеди продав в одному з ломбардів обласного центру на проспекті Злуки.

Під час перевірки підозрюваного правоохоронці встановили, що він разом зі своїм товаришем – мешканцем Тернополя, 1981 року народження, причетний ще й до крадіжки з їдальні “Піцерія”, яка знаходиться в навчальному корпусі міської лікарні.

Про зникнення плазмового телевізора, монітора,кавового апарату, електричного бойлера, “DVD-плеєра”, електронних ваг та 196 гривень ще 5 грудня повідомили правоохоронцям потерпілі. До приміщення невідомі потрапили, віджавши металопластикові двері.

Обидва злочинці зізналися в крадіжці. Речі у них вилучили.

Коментарі вимкнені.