Завтра у нічному клубі Тернополя покажуть силу 150 спортсменів з усієї України

17 серпня відбудеться II-й відкритий комерційний турнір з жиму штанги лежачи серед чоловіків без екіпірування.

Очікується, що до Тернополя завітає понад 150 майстрів штанги зі всієї України. Тернопільщина на змаганнях буде представлена кращими спортсменами клубів, які культивують цей вид спорту.

– З кожним роком ми підвищуємо статус змагань. Якщо минулоріч – це був турнір обласного рівня, то в цьогорічному, другому за рахунком, ми вийшли на всеукраїнський рівень. У наших планах з часом підняти статус турніру до європейського, з запрошенням спортсменів Росії, Білорусі, Молдові, Західної Європи, – зазначив один з організаторів змагань Костянтин Баранов.

Як розповів головний суддя турніру, кількаразовий абсолютний чемпіон України, рекордсмен України та області Павло Боровський, організатори змагань підготували правила максимально зручні для спортсменів, щоб ті показали свої максимальні результати.

Зауважимо, що тернопільський турнір не відноситься до жодних з існуючих організацій і федерацій пауерліфтингу, відповідно до участі в ньому допускатимуться всі бажаючі спортмени.

На переможців та призерів в кожній ваговій категорії очікують цікаві сюрпризи. Вони будуть нагороджені картами пам’яті, спортивним харчування, турнірними футболками, журналами «Железний мир», грамотами та ексклюзивними медалями. Останні, що цікаво, виготовлені за спецзамовленням, мають у діаметрі 100 мм. Окрім того, за кращий показаний на змаганнях результат на спортсменів чекає електроніка. А ще, в абсолютній першості спортсмени будуть нагороджені кубками та грошовими преміями: 1 місце – 2000 грн., 2 – 1000 грн., 3 – 500 грн.

Коментарі вимкнені.