Скандального тернопільського архітектора відзначили на рівні з Соломією Крушельницькою!

Ще не затих скандал навколо будівництва на вулиці Орлика, в якому замішаний заступник начальника управління містобудування, архітектури та кадастру міськради Данило Чепіль. Як чоловік заслужив від міської ради звання “почесного громадянина міста”, – пише 20 хвилин.
За таке рішення проголосували депутати міськради під час 36-ї сесії міськради у п’ятницю, 16 серпня. Питання про нагородження відзнаками міськради розглядали депутати серед перших 20. Питання на сесію виносив секретар міськради Ігор Турський.
– До нас прийшло дуже багато звернень, – каже він. – Комісія переглянула всі подання. І пропонує за вагомий внесок у розвиток міста присвоїти звання «почесний громадянин Тернополя» Євгену Коновальцю – полковнику Армії УНР, голові Проводу українських націоналістів, першому голові ОУН, посмертно, Соломії Крушельницькій – оперній співачці, яка прославила Тернопільщину на весь світ, посмертно. І людині, яку ви всі добре знаєте, яка багато зробила для нашого міста – Данилу Чепілю.

Нагадаємо, що Данило Чепіль замішаний у будівельний скандал – за його подачі має будуватись багатоповерхівка на території церкви, що по вулиці Орлика. Пан Чепіль неодноразово публічно стверджував, що після побудови будинку його мешканці створять ОСББ і вилучать землю для своїх потреб з території релігійної громади. Тобто земля, яку міська влада виділила безкоштовно і без жодних тендерів на потреби релігійної громади, таким нехитрим способом перетворюється на землю абсолютно світської комерційної багатоквартирної житлової забудови, яка згідно закону має проходити тендерні процедури. Свою позицію він пояснював тим, що церкві вкрай необхідні кошти на добудову храму.

-1 thoughts on “Скандального тернопільського архітектора відзначили на рівні з Соломією Крушельницькою!

  • 00:07 | 17.08.2013 о 00:07
    Permalink

    розслабтеся. Чепіль заслуговує!

Коментарі вимкнені.