Серед тернопільських кандидатів є мільйонери, власники столичних квартир та численних автівок

19 вересня, на он-лайн дебатах, що проводила медіа-корпорація RIA кандидати в народні депутати по 163 виборчому округу на весь Тернопіль відкрито розповіли про свої нажиті різними шляхами багатства.

На запитання модератора про їхню сім’ю, помешкання, засоби пересування та заробітні плати виявилось, що доходи кадидатів кардинально різняться між собою, так само як і якість та кількісь! їхніх помешкань.

Регіонал Павло Федик мешкає в старій “хрущобі” на Дружбі, площа його помешкання 53 кв м. Їздить старим авто з царапинами і вм’ятинами. Живе з сім’єю, що складається з дружини —лікаря-гінеколога та двjх доньок.Має земельну ділянку в Козівському районі, скаржиться, що це далеко, але все ж планує, зробити там диво-сад.

Володимир Кухар, лідер ГО “Українська альтернатива” має однокімнатну квартиру в Києві, будинок в Тернополі, автомобіль середнього класу. Оскільки останні два роки займається винятоково громадською діяльністю, його трудова книжка, не задіяна, лежить вдома. Має дружину-журналістку та двох синів., 12 і 7 років.

Комуніст Василь Паразіньский проживає в Тернополі лише другий рік. До цього чоловік з дружиною та двома дітьми мешкав в Хмельницьку, де в нього залишилось нежитлове приміщення з-під колишнього продуктового магазину. Тут він живе в трикімнатній квартирі. Його дружина тимчасово безробітна, син юрист, донька студентка КНАУ.Дохід за минулий рік становив 41 тис грн.Має автомобіль Lanos 2010 року випуску.

— Я найбагатший кандидат в порівнянні з моїми попередниками, — заявиви про себе Володимир Стецюк. І він має всі підстави так казати: за минулий рік разом зі своєю дружиною кандидат заробив майже 1 млн грн. Також він є власником декількох квартир і автомобілів. В Києві має чотирьохімнатну квартиру, ще одну двокімнатну отримав у спадок від тещі, 3 квартири під офісне приміщення і будує будинок. Пан Стецюк має четверо дітей від чотирьох дружин. Кожне його чадо і колишня дружина теж мають по квартирі. Свою кампанію фінунсує одноосібно.

Прибуток Тараса Пастуха, за минулий рік, був у розмірі 40 тис грн, його дружина, — викладачка ТНЕУ, зараз в декреті. Разом виховують чотирьох дітей. Мешкає велика родина з батьками пана Тараса в сімейному домі. Їздить чоловік на машині Тoyota Camry, котру взяв у кредит.

Юрій Олійник та його дружина — вчителька християнської етики, мають в Кременці будинок площею 145 кв м. Запевняє, що авто і нерухомість купив займаючись комерційною діяльністю.

Дохід Степана Вадзюка за 2011 рік — 140 тис грн.Автомобіля немає, скрізь ходить пішки, або користується громадським транспортом. Його син, лікар-травматолог у Києві нещодавно лікував спортсменку Стеллу Захарову, чим пан Вадзюк дуже гордиться. Донька працює клнічним провізором.

Михайло Ратушняк вже 5 років одружений, за цей час виховує з дружиною 2, і 4-річних доньок. Мешкає з сім’єю та мамою, користується службовим авто Нundai2001 року випуску.Має доходи від кількох депозитів.

Раїса Дудкова, Новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “Серед тернопільських кандидатів є мільйонери, власники столичних квартир та численних автівок

  • 14:37 | 20.09.2012 о 14:37
    Permalink

    вау! шкода,шо не всі кандидати були присутні на тих дебатах…хотілось би щ декого прибутки знати!

Коментарі вимкнені.