У тернопільського чиновника знайшли майже 12 тисяч доларів

pm658image004Заступник начальника лісгоспу організував підпільний бізнес. До протиправної діяльності долучив своїх родичів. Безпосереднім керівництвом та організацією займались посадовець та його дружина. Оперативники Управління захисту економіки Нацполіції та працівники обласної прокуратури провели 19 санкціонованих обшуків.

Працівники УЗЕ у Тернопільській області припинили налагоджену злочиннусхему у лісовій галузі. Оперативники встановили, що до її організаціїпричетний заступник начальника одного з лісництв. Він зробив зі своїхродичів та знайомих підприємців, через яких проводився експортлісопродукції. Вона була придбана у держпідприємств на підставі фіктивнихдокументів про походження деревини.

Крім цього встановлено, що незаконно здобута деревина розпилюється та переробляється у столярному цеху. Де-юре власник одна особа, де-факто – реальні керівні та організаційні функції здійснює заступник начальника лісгоспу через дружину.

В рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживанняслужбовим становищем), ч. 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України оперативники Управління захистуекономіки (УЗЕ) в Тернопільській області ДЗЕ Національної поліції спільно ізпрацівниками обласної прокуратури провели 19 санкціонованих обшуківприміщень лісових господарств області, а також у столярних цехах.

Правоохоронці вилучили 28 піддонів із готовими виробами з дуба, майжетисячу одиниць необрізаної дошки та 75 стовбурів дерева породи «дуб», а також устаткування для переробки деревини.

Крім того, печатки фізичних та юридичних осіб та 195 чистих бланківдокументів про походження лісопродукції із відтисками оригіналів печаток суб’єктів підприємницької діяльності, частина з яких вже була підписана.

Під час проведення обшуку помешкання організатора схеми також буловилучено понад 11,7 тисяч доларів США.

Оперативники УЗЕ у Тернопільській області ДЗЕ Нацполіції продовжуютьпроводити заходи, спрямовані на викриття правопорушень у лісовій галузі, встановлення осіб, причетних до їх вчинення та притягнення довідповідальності.

Коментарі вимкнені.