У Тернополі на комунальній землі хочуть будувати асфальтний завод?

Про свої плани будувати в Тернополі на вул. Д. Лук’яновича, 8 асфальтний завод заявило товариство з обмеженою відповідальністю «Авакс Проф».

«Земельна ділянка площею 5,6147 га, вибрана для  встановлення обладнання пересувної асфальтозмішувальної та бетонозмішувальної установок, розташована за адресою  вул. Лук’яновича,8 в м. Тернопіль  надається ТОВ «АВАКС ПРОФ» у оренду  на 5 років. Ділянка належить до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Ділянка розташована у північному промисловому районі Тернополя, – йдеться в документах, які оприлюднило ТОВ сайті ОВД (оцінка впливу на довкілля). – Житлова забудова розташована від проектованого виробництва на відстані 1180 м на заході  та по вул. Лук’яновича на 1300 м на південь».

В документі також вказано, що асфальтозмішувальна установка передбачається не стаціонарного, а пересувного типу.

«Установка монтується на тимчасовому  будівельному майданчику,та не потребує бетонних фундаментів. Необхідні опорні частини входять в комплект поставки та забезпечують питоме навантаження на майданчик 2,5 кгс/см2. Після демонтажу та переміщення установки, будівельний майданчик може бути без особливих затрат відновлений. По   мобільності установка є пересувною і може транспортуватись залізничним або автотранспортом», – йдеться у документах.

Наразі це лише перші кроки до зведення установки. Позаяк ТОВ має пройти ряд екологічних перевірок, а також провести публічні громадські слухання.

ТОВ «Авакс Проф» зареєстроване 2010 року в Тернополі. Засновником фірми є Олександр Ярмоленко, який також володіє ТОВ «Сакура плюс». Його дружина, Ольга Ярмоленко, працює заступницею начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради.

ТОВ «Авакс Проф» активно освоює бюджетні кошти Тернополя. Так в цьому році ТОВ уже освоїло 486 мільйонів 975 тисяч 607 гривень.

Тетяна Колеснік

Коментарі вимкнені.