Екіпажі кораблів ВМС України «Славутич» і «Тернопіль» звернулись до світових інформаційних компаніям і ЗМІ

Ми, військові моряки Українського флоту, уважно вислухали позицію і думки Президента Російської Федерації В.В. Путіна, озвучені ним під час прес -конференції проведеної в Москві 4 березня 2014.

Під час зустрічі, спілкуючись з журналістом компанії «Рейтер», Президент Росії тонко підмітив, як уміння викручуватися і уникати відповіді притаманне дипломатам. Але ми люди військові і, як відомо, нам притаманна особливість говорити і діяти прямо, після того як дипломати вичерпують взаємні доводи.

Виходячи з цього, ми вважаємо себе правочиними звинуватити Президента Російської Федерації в неприкритій брехні. Брехні, яка стосується безпосередньої участі Збройних Сил Російської Федерації у тих подіях, які протягом останніх декількох діб і сьогодні відбуваються на території Автономної Республіки Крим та місті Севастополі.

На даний момент військові кораблі Військово- Морських Сил України «Тернопіль » і « Славутич», що знаходяться безпосередньо в Севастопольській бухті, блоковані бойовими кораблями і суднами Чорноморського флоту ВМФ Росії на кожному з яких знаходяться підрозділи морської піхоти, кількістю до одного взводу озброєні автоматичною зброєю і у відповідній екіпіровці.

Пам’ятаючи зауваження пана Путіна В.В. про те, що подібну форму одягу та спорядження можна придбати в будь-якому магазині, користуючись нагодою хотілося б поцікавитися в якому саме, а так же де в порушення законодавства України можна купити автоматичну зброю, бойові пістолети і гранатомети. Заодно нагадати, що жоден з підрозділів Збройних Сил України, що дислокується в Криму залишившись вірними почуттю боргу та Військової присяги на вірність українському народу не здало ні п’яді території військових частин і ввірену їм бойову зброю, тим більше в такій кількості.

У відповідь на всі інсинуації, брудний потік брехливої інформації з вуст нечистоплотних політиканів і підкуплених ними журналістів ми: офіцери, мічмани, старшини і матроси Військово- Морських Сил Збройних Сил України відкрито заявляємо, що будемо чесно і до кінця виконувати свій військовий обов’язок, захищаючи свою країну і народ України, як робимо це всі роки незалежності, не за посади і зарплати, а тому що це наша земля і для нас дорога життя кожної людини, що живе на цій землі, до якої б національності він не належав.

Особовий склад бригади надводних кораблів

4 березня 2014, місто Севастополь

Коментарі вимкнені.